Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szomorúan szomorú zenét...

Szomorúan szomorú zenét hallgatni olaj a tűzre?

Figyelt kérdés

Van aki szerint ha rossz kedvem van akkor arra rossz válasz szomorú zenét hallgatni. Azonban én speciel nem bírok olyankor boldogságban tocsogó számokat hallgatni.


Ti hogy vagytok ezzel?



2018. szept. 15. 16:19
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Nem minden esetben olaj a tűzre, lehet hogy, már nem is fokozza búskomorságot "csak" szinten tartja.

Bár szerintem arra sincs szükség.

Nekem ha valami bajom van, vidám zenét hallgatok. (ez mondjuk nem nehéz, mert egyébként is csak olyanokat szoktam) vagy keresek valami olyan elfoglaltságot, ami komoly odafigyelést igényel.

/esetleg a kettőt ötvözöm/ ;)

2018. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben igen, viszont nekem legtöbbször jól esik olyankor megélni a rossz érzéseket és kisírni magamból őket. Általában jellemző előtte egy gyomorgörcs nálam, a sírás hatására szépen kioldódik. 😊 Utána vagyok képes vslami produktívat csinálni.
2018. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!