Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone sg Special VE vagy...

Pgg kérdése:

Epiphone sg Special VE vagy Epiphone sg G-400?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A két gitár között vacillálok. Esetleg van e tapasztalata valakinek ezzel a két gitárral kapcsolatban, melyiket lenne érdemesebb beszereznem, mivel kb 40-50ezer Ft különbség van a kettő között, jól szeretnék választani. Elsősorban "hobbi gitáros" vagyok de már van tapasztalatom gitározás terén. Esetleg megfordult-e valakinek a kezei között mind a két gitár.

Előre is köszönöm a segítséget.



2018. szept. 21. 08:05
 1/4 Mojjo ***** válasza:
100%

Az SG G400 már valódi SG, illetve olyan gitár, ami hosszabb távon is tökéletes társad lesz a zenélésben. A specialról ez nem mondható el. Ha meg tudod venni a G400-at, vedd meg. Ha igazi SG-t akarsz, akkor vedd a G400-at.

Egy SG többek között a ragasztott nyaktól és tisztán mahagóni testtől lesz SG. A Special csavarozott nyaka meg főleg nyárfa teste elég komolytalan egy olyan gitáron, amire ez a név van aggatva.

2018. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, és esetleg a Vintage VS6-ról mi a véleményed? Epiphone vagy Vintage?
2018. szept. 22. 13:36
 3/4 Mojjo ***** válasza:
@2: Én személyesen még soha nem próbáltam egyetlen Vintage-t sem, de kb. mindenki mindenhol csak jókat ír róluk, nagyon meg szoktak elégedve lenni velük az emberek. Illetve Wilkinson hangszedők, kulcsok, miegymás van a kiszemelt modellen, ami egyaltalán nem gagyi. Nem tudom, az Epihez hogy viszonyul, de az biztos, hogy simán bevállalható.
2018. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2018. szept. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!