Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongoratanulás hogyan és mivel?

Zongoratanulás hogyan és mivel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megtanulni zongorázni, azonban nem túl sok pénzem van. Több hangszeren is tanultam már életem során, így pontosan tudom, hogy mivel jár.


Hogyan és hol vehetnék minél olcsóbban zongorát? Illetve milyet érdemes? Mindenképp 70+ billentyűsre gondoltam, hiszen egy 50-55 billentyűs szintivel nem sokat tudnék tanulni, azt hiszem.



2018. szept. 22. 09:53
 1/3 Mojjo ***** válasza:
Használt, 88 billentyűs kalapácsmechanikás digitalis zongora kellene neked. Hangszeres aprókon nézz körül, mint gsfanatic.
2018. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha egy pianinot vennék? 30-50-ezer forintért látok a jófogáson. Általánosságban sokba kerül a hangolása, javítása? Stb?
2018. szept. 23. 12:26
 3/3 Mojjo ***** válasza:

@2: Én abban sem lennék biztos, hogy 30-50 ezerért árult pianínók javíthatók/hangolhatók még. Illetve rengeteg energia, meg persze pénz belelapátolásával nyilván igen, de úgy ésszerű keretek között nem hinném.

Bevállalható pianínókat 150-200 ezer környékétől lehet találni.

2018. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!