Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Készítettem egy remixet....

Készítettem egy remixet. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Kérem az olyan embereket, akik szerint csak az a zene, amelyikben van hangszer, hogy inkább ne kattintsanak a linkre! :D


[link]


Bármilyen véleményt elfogadok.



2018. szept. 23. 03:38
 1/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=F6vijPCihFg

Szakmabeli a srác, nézegesd meg a videóit, egy csomó fontos tanácsot ad kezdőknek.

Egyébként nekem nem tetszik, build-up sincs benne, csúcspontot se találtam, a drop szerintem egyáltalán nem üt, meg eléggé monoton is mind két kiállás, a második is csak úgy a semmiből jön, persze ebbe már van egy kis változatosság az elsőhöz képest de így is nagyon kevés. Azt azért megjegyzem, hogy az ilyen trappos jellegű elektronikus zenéből még a jobbakat se hallgatom meg.

Nálam ha edm, akkor Avicii vagy Kygo, meg persze a filmzenék.

Amit a videóban 23:00-nál hallgat a srác, az pl. nagyon bejön.

Persze ezt ne vedd fikázásnak, de lesz ez még jobb is :D

2018. szept. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felvezető és a drop közötti résznél én is hiányolok valamit (pl egy memes "OMG!" kiáltást vagy valami :D). Minden esetre dobtam egy like-ot.
2018. szept. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb basszus átlag lakószobában átlag cuccon meg se szólal, anélkül meg elég kis vékony.
2018. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2018. szept. 23. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hallgattam végig, de már rögtön az elején leül, ugyanis elkezdődik egy sűrű lábcin, 0:27-től meg kiritkul. Ez nekem kapásból furcsa volt, nem értettem az irányt.
2018. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Borzasztó.
2018. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!