Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg tudná esetleg valaki...

Meg tudná esetleg valaki mondani, mi a címe és ki az előadója az A végrehajtó (Executor,2017) főcímdalának, ami a linken 8:49 körül felcsendül?


2018. szept. 23. 14:05
 1/3 TR75 ***** válasza:

A csellista Cameron Stone.

Ennyit tudtam kideríteni. A zeneszerzők nevére semmit nem dob a youtube (Ariel Mann és Edward Wohl).

Az is lehet, hogy a zene nem is a filmhez íródott.

2018. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen a youtube-on én sem jutottam igazán semmire, de akkor elkezdem átvizsgálni Cameron Stone csellista munkásságát! Köszi még egyszer! :)
2018. szept. 24. 14:08
 3/3 TR75 ***** válasza:

Egy dolgot még megtehetsz (bár nem biztos, hogy beválik).

Videószerkesztővel azt a részt vágd ki a filmből és tedd fel a youtube-ra. Akár nyilvánosan is és kérdezd meg a leírásban, hogy valaki tud-e róla valamit. Az is lehet, hogy ha felteszed, a youtube maga adja meg a választ a kérdésre, és a leírásban benne lesz a cím , a zeneszerző és az előadó (na meg az is, hogy kié a jogdíj :-D ).

Problémád nem lesz belőle, ha nem bevételért teszed fel.

2018. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!