Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan aki hobby,...

Van itt olyan aki hobby, feltörekvő zenész és amellett, hogy jelen van youtubeon, még google play, spotify vagy más hasonló szolgáltatásokon is elérhetőek a tartalmai?

Figyelt kérdés

Egyrészt érdekelnének a munkáitok (ha van kedvetek linkelni, akár itt, akár privibe... Persze Ti tudjátok, nem ezért írtam ki egyedül a kérdést), illetve rövid leírás, hogy milyen eszközökkel van lehetőségetek dolgozni, tovább fejleszteni magatokat miként próbáljátok, stb.

Vannak olyan jellegű ambicióitok, hogy egyszer akár profi szinten csináljátok a zenélést...


A másik dolog pedig, bár ez lehet kicsit indiszkrét, hogy milyen videómegosztós megtekíntések mellett milyen eladásokat produkáltok google playen, vagy ahhoz hasonló felületeken? Vagy akár fizikai lemezekkel, ha valahogy sikerült eljutnotok arra a szintre, vagy akár csak limitált pár darabos "eladásról" van szó, pl. pár patreon, vagy egyéb donatelőnek, "kedveskedésből".

Ez tudom, hogy nagyon változó lehet, de ez lenne a kérdés elsőszámú lényege, akár a többi információ nélkül is érdekelne, s ne értsetek félre, én sem nyerészkedés céljából zenélek/zenélnék, csupán érdekel ez a része is, ennyi.


Előre is köszi!


2018. okt. 1. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Lenne is mit publikálni, de mindig arra gondolok, hogy úgysincs értelme, mert még megnézni se fogják, ha csak valahol nincs promózva a dolog.
2018. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!