Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani fülhallgatót?

Tudnátok ajánlani fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék kinek milyen fülhallgató vált be.


Fejhallgatót nem szeretnék venni viszont a másikat annál inkább :) de eddig mindig volt valami hiba ( halk volt , nem volt elég jó a basszusa stb )



Spotify n hallgatom a zenéket és kb 20-30 ezer ft között szeretnék venni egy időt állóbb darabot aminek a vezetéke nem megy könyedén szét mert ami pl bevált annál ilyen gondjaim voltak.


BT füles is lehet de azoknál eddig nem hallottam még olyat aminél pl a basszus felvehette volna a versenyt akár egy sen cx100 al is pedig ez egy alap füles.



2018. okt. 3. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem tudom mi a pontos igényed, de nekem régen Sony MDX akármicsoda volt, bedöglött... gondoltam veszek valami vezeték nélkülit, de mind drága volt nekem (15e+)

Nos ebay-ről vettem 1 ilyen BT fejest: [link] (azért gearbest-et linkeltem, mert itt olcsóbb most és belehet állítani, hogy regisztrált csomag legyen és tuti megjön)


Hangos, nagyon jó benne a baszus, üzemideje kb 8 óra, nekem maxi bevált!

2018. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sennheiser CX 6.00 Bluetooth fülhallgató ?
2018. okt. 6. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Fülhallgatók nem szólnak olyan szépen, mint a fejhallgatók.

Jó márka és elég drága, biztos nem olyan rossz.

2018. okt. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!