Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon halk a füles a gépen....

Nagyon halk a füles a gépen. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy új gépem de a fejhallgató nagyon csendes,én pedig inkább szeretem a hangos zenét hallgatni.Nem tudom mi lehet a baj,a viszonylag régi gépemmel nagyon hangos,már már dobhártya szaggató de az új gépnél csendesebb mint ha telefonon hallgatnám.Fülessel biztos nincs gond mert mint mondtam a másik gépen nagyon jól ment de a mostanin elviselhetetlen számomra.Mit kéne tegyek?

2018. okt. 14. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hangkártya driver-ed kezelőfelületén, hogy van-e valami olyan beállítás, ami orvosolhatja ezt a problémát. Ha ilyesmit nem találsz, akkor a rendszer hangbeállításainál told fel a kimeneti eszköz hangerejét pár decibellel.
2018. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vedd fel a gépen a hongot max-ra. Nem lehet hogy valami hallásvédő beállítás be van kapcsolva?
2018. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha windows 10-ről beszélünk, a hangkiemelések kikapcsolása segíthet.
2018. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!