Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen erősítőt ajánlotok?

Milyen erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Legfőképpen elektronikus zenét szeretnék rajta hallgatni, nem vagyok audiofil és szeretem a nagy basszusokat.

4 csatornás erősítő kellene, csatornánként legalább 70w teljesítménnyel (még hangfal nincs meg hozzá, majd később választok hozzá)

És még fontos lenne hogy nézzen is ki valahogy!

Amiket eddig néztem:

Kenwood KA-7090R

Kenwood Krf-A4030

Az ár max 35ezer ft, de legjobban annak örülnék ha 20 ezer körüli árból megúsznám! :)



2018. okt. 23. 13:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Linkek az említett 2 erősítőhöz:

[link]

[link]

2018. okt. 23. 13:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Én PA cuccokat nézegetnék a helyedben.
2018. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon belül mit ajánlasz?
2018. okt. 25. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
20-35 ezerért semmit, annyiért nem lehet jót venni. 45-50-ből már lehet Sivát venni de 60-ért már kifoghatsz QSC-t ami már azért elmegy hifi erősítőnek is.
2018. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek nem hangfalak? Hangfalra kb 70 ezret szánok majd. Most csak az erősítő a fontos.
2018. okt. 26. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mindkettő végfokokat gyárt de a QSC hangfalakat is. A Siva magyar termék, nem rossz de elmarad a QSC minőségétől és mivel használtan nem sokkal drágábban ki lehet fogni QSC-t így nem feltétlenül éri meg a Siva már csak azért sem mert elég fapados technika. Lehet más gyártókat is nézni, Electro-Voice, Dynacord de én mindenféleképpen azt javaslom menj el valahova hallgass meg hifiket meg pa cuccokat is, hogy tudd mi is kell pontosan. PA erősítőhöz javasolt a keverőpult mivel csak hangerőszabályzó van rajta meg egy bemenet. Ha fontos hogy 35 ezerből meglegyen akkor csak a Hifi marad szerintem.
2018. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos lehetőségem nincs elmenni meghallgatni, másképpen mindenképpen ezt tenném. A 35 ezer forintos határ az pedig azért van mert ennyi áll rendelkezésemre, amennyiért számomra meg is érné vásárolni. Tekintve hogy eddig max 10 ezer forintos aktív hangfalaim voltak, ezért gondoltam hogy most kicsit váltok nagyobbra és rászánok 80ezer forint körüli értéket, viszont ebben már a hangfalak ára is benne van. Annak meg semmi értelme nem lenne hogy egy 60 ezer forintos erősítővel 20 ezer forintos hangfalakat hajtsak. Mindenesetre köszönöm a javaslatot!
2018. okt. 27. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az a falat bontok típus akkor jó lesz a hifi is de én ott nem nagyon tudok neked ajánlani. A Kenwood elég jó azt tudom, mert ismerem. Technics, Onkyo, Sony amiket hallottam dicsérni, nem tudom ezek mennyibe kerülnek.
2018. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!