Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan kerestek zongora...

Ti hogyan kerestek zongora számokat (/kottákat), miután mindent megtanultatok, ami addig tetszett?

Figyelt kérdés
Vannak esetleg valamilyen facebook vagy hasonló csoportok, ahol jelentkezés után ki lehet kérni az emberek vélemlnyét?

2018. okt. 25. 21:01
 1/2 Mojjo ***** válasza:
Hallgass minél több zenét, fogsz találni folyamatosan újakat, amiket még nem tudsz, és szívesen megtanulnál.
2018. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha klasszikus darabokra gondolsz, akkor két oldalt tudok ajánlani:

Van a classical music db (ami nekem jelenleg nem tölt be, de ez remélem, csak ideiglenes.) Itt egész sok darabot kilistáz neked, kereshetsz nehézség, zeneszerző, vagy korszak alapján, aztán ha valami szimpatikus, meghallgathatod youtubeon, és itt jön a másik oldal, az imslp.org, ami egy nagy kotta adatbázis, én szinte mindent megtaláltam itt, ha klasszikus darabokat kerestem.


Ha könnyűzenét(/szimplán újat) keresel, akkor kicsit nehezebb ingyenes kottát találni a jogdíjak miatt, de a felfedezés részben meg igazából Mojjo-nak igaza van :D

2018. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!