Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongora és hegedű tanulás egy...

Zongora és hegedű tanulás egy tanárral?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék találni egy olyan tanárt aki mind a két hangszeren játszik. 7 évet hegedültem, és 2 éve zongorázom. A hegedülést újra szeretném kezdeni, szóval mindenképpen szükségem van egy tanárra, a zongora tanárom aki eddig tanított, nem tudja folytatni az oktatásom. Így arra gondoltam mi lenne, ha egy oktató tanítaná, de eddig még senkit nem találtam. Egyátalán létezik ilyen tanár? (Meg könnyűzenét énekelni is szeretnék, de abba biztos vagyok, hogy nem találnék ilyen triót... esetleg ha tudtok egy énektanárt aki akár házhoz is jön azt is megköszönném ^-^)

Az árával kapcsolatban, pedig jó lenne, ha 4000 alatt lenne egy óra, így is kissé sokallom...

Minden segítőkész választ előre is köszönöm!

=(^ー。ー^)=



2018. okt. 23. 14:03
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Igazából, ha csak valamelyik fórumtársunk nem ismer ilyen tanárt, sokat ebben nem tudunk segíteni. Nem kizárt, hogy találhatsz ilyen tanárt, de egy tanárnál szerintem a legfontosabb az, hogy szakmailag jól felkészült legyen, jól át tudja adni az ismereteit (azaz jól tudjon tanítani) és lehetőleg jófej legyen. Ha találsz is olyan tanárt, aki mindkét hangszert tanítja, egyáltalán nem biztos, hogy pont olyan lesz, aki neked szimpatikus, jóval jobb eséllyel tudsz "összeválogatni" tanárokat külön-külön.


Egyébként a tudást meg kell fizetni. Minél több dologban jártas valaki, annál kisebb az esélye, hogy olcsón adja a tudását. Ha még ez is plusz szempont, akkor tényleg sokkal jobban jársz, ha külön tanárokat nézel.

2018. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm...
2018. okt. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!