Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet magasabb hangom?

Lehet magasabb hangom?

Figyelt kérdés
Lehet képezni a hangomat, hogy magasabb legyen? Helyesen énekelek, nem hamis, csak kicsi a hangterjedelmem. (Ezt lehet nem így írják, a lényeg, hogy nem mennek a magas hangok xd)

2018. okt. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyén fog hangzani, de ha magasabb hangot akarsz arra a kiherélés a legjobb megoldás, vagy a női hormonok adagolása.
2018. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. okt. 27. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, sok gyakorlással. Én is szeretnék tanárhoz járni, mert nekem se mennek annyira a magas hangok. Viszont énekelgetek egy ideje magamban és a kezdeti szint óta már most magasabbra tudok felmenni, mert amúgy elég mélyen volt az, amiben eddig kényelmesen énekeltem erőlködés nélkül. De egy tanárral szerintem sokkal jobban lehet fejlődni, most én is azt keresek.
2018. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szintig mindenkinek fel megy a hangja kivéve ha valaki be van rekedve gyakorol sokat és egy idő után menni fog
2019. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!