Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan izléstelen ember...

Komolyan izléstelen ember vagyok azért, mert jókedvemben ilyen zenéket hallgatok az autómban?


2018. nov. 5. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Miért lennél? Ezek rohadt jó zenék, nekem ez volt a gyerekkorom. 100x jobbak mint a mai fos zenék. Konkrétan ezen a linkelt videón rajta van a lájkom... :D Az eurodance az egyik legjobb műfaj, kocsiban is jó ilyet hallgatni. Meg máshol is.
2018. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mert az egyik haverom akit vittem azt mondta erre a zenére, hogy ilyet csak az izléstelen proli emberek hallgatnak. Szerintem nincs igaza. Vagy ha mégis akkor inkább leszek "izléstelen proli" de nem engedek belőle.
2018. nov. 5. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
A haverod téved. Az ízléstelen proli azt hallgatja amit ma ad a rádió, a tucat autotune zenéket. Amúgy meg azt hallgatsz amit akarsz, szabad. Vagy tévedek? :D
2018. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ha nem tetszik neki vonatozhat. :)
2018. nov. 5. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre őszintén válaszolva: igen, ezek ízléstelen zenék, 0 művészi értekkel, de mindenki azt hallgat, amit akart, pláne a saját kocsijában. De az teljesen más, amikor valakit fuvarozol, ha szépen megkér, halkítsd le. Mert azért mégiscsak figyeljünk már oda embertásainkra. Ha már a "megkérés" bunkó volt, akkor ott szimplán a kommunikációtok színvonala van a béka segge alatt...:D
2018. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
50%

Persze, hogy Te vagy a hibás!

Ott rontottad el, hogy nem nyomtál azonnal egy satuféket, és nem lökted ki a "kedves haver"-t az autódból, amikor beszólt.

Légy hű a kapott titulushoz, hiszen az "ízléstelen ember" már csak így reagálhat, egy tőle magasabb művészeti régiókban gondolkodó, intelligensebb emberrel szemben.

2018. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Bár ne kattintottam volna a linkre
2018. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 Bocsi, de ezt a "zenét" ugyanúgy ízléstelen prolik hallgatták, csak régen.


A 90-es években már volt pl. Radiohead is, de ha az elektronikus vonalat nézzük, akkor a Chemical Brothers és a Daft Punk is sokkal jobb volt, mint ez az izé.

2018. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!