Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted milyen a szöveg?...

Szerinted milyen a szöveg? Saját és egyben első

Figyelt kérdés
Nem vagyok a központ se a legalja csak tán valaki kiny*lja nem vagyok kemény de sok minden az enyém nem érdekel ha a gazdag pofázik a magamfajta csak ráfázik nem érdekel ha a túl szegény pofázik a háza úgy is beázik lesza*om a rangom nem vagyok fantom de azt mondom hogy az egyetlen gondom a lustaság azért még jobb mint a vajdaság na de ez a sok sz*rság nagyon nagy pimaszság ha az igazság rosszabb mint a valóság mert nem ugyan az ki szavaz ki nem szavaz az agyamra meg má a sok bikassz razzia régen a maffia az égen a gengszterek az élen a parasztok a féken a filmgyártók a lében úszkálnak a jók is csak úgy mászkálnak
2010. jún. 25. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

ez rap ugye?

sztem elég jó

nem szeretem a ,műfajt,de sztem ilyesmi a dalok többsége

2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem elég nyersre sikerült.. ugyanaz van benne mint az elején a rímek jók de kicsit lehetne többet mondóbb is (rappelek)
2010. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok tudom nekem is erőtlennek tűnik főleg a végére kifogytam az ötletekből
2010. júl. 18. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek voltak: ) majd bele jössz olvass sok könyvet az sokat számít .. Előző voltam ; )
2010. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heló Szia én írok most neked

Ha így folytatod nagy lehet a neved

Írjál sokat és majd egyszer belejössz

"Nekem tetszett és nem kell hogy beleköss"

Akinek nem tetszik mond neki ezt a sort

Utánna hátha rájön hogy jobb lesz a teraszon..


Látod még nekem is van mit gyakorolni: D a vége semmit mondó lett megintcsak de így tudtam kihozni:) további szép napot (Előző):)

2010. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az eletünket nem mi játszuk nem is az játszik velünk sőt nincs is már saját életünk ha régen megvolt mindenünk az most eltünt nyomtalan az életünk már korántsem gondtalan inkább átgondolatlan de nincs más lehetőség a elfog a tehetetlenség nagy itt a hőség de senkiben sincs annyi hősiesség hogy a rossz napunkat jobbá tegye még ha nincs is két keze sok nagynak még nem hogy érettségjie de még hogy normál dumája de ahhoz is van pofája hogy a királykajája neki még csak börtönkoszt és közben mindenkit kifoszt de ebből már elegem a pofáját szétverem megesküszünk istenem hogy a neki járó kínverem betöltve ne legyen inkább itt a boxerem fogat a föld nem terem utána a kínzókamra ha még képes rá az annya onnan kihozhatja de sose lesz már régi és azt elnem éri amit régen kapott az inkább most lecseréli
2010. aug. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!