Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ismeretlen lány első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismeretlen lány első leszólításakor, melyik az a leszólítási "szöveg", ami a legkevésbé feltűnőbb, hogy akarok valamit tőle?

Figyelt kérdés

15-117 éves korosztály válaszát várom elsősorban

Nagy segítség lenne. Csak komoly válaszokat kérek, köszönöm! :)


2011. márc. 25. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ha bővítenél esetleg, h milyen szituációban próbálod a megszólítást megkísérelni, mert nem mindegy h buliba vagy esetleg utcán, suliban
2011. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én már nem emlékszem, pedig még csak 115 éves vagyok. :D
2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor van még két éved a válaszadásra
2011. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként suliról lenne szó...
2011. márc. 25. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudsz adni papírt?
2011. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom mi lenne igazán jó :S suliban rossz lehet ismerkedni, mivel ha elrontod akkor még utána is mindig találkozol vele, viszont buliban esélyes hogy többet nem látod, ...ha nem akarsz feltűnőt akkor mondjuk kérj tőle 1 zsepit a folyosón :D észre se veszi h akarsz tőle vmit, bár akkor nemtom mi az értelme az egésznek
2011. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tapintatos meghökkentés híve vagyok. Azzal szólítod meg, hogy: "szia, csak annyit akarok mondani, hogy nagyon jól nézel ki." És egyelőre semmi többet nem szólsz, elköszönsz tőle. Ez tapintatos, mert nincs benne semmire célzás, semmi tolakodás, semmi bántó. De egyben meghökkenti a lányt, mert ez nem egy szokványos leszólítás. Biztos vagyok benne, hogy ez nyomot hagy benne, kitárgyalja a barátnőivel, beszédtéma lesz. Aztán majd a legközelebbi találkozáskor kiderül, hogy milyen hatással volt rá.
2011. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te olyan jó vagy ebből, meg ebből...Elmagyaráznád nekem is?
2011. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!