Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogyan sikerült együtte...

Nektek hogyan sikerült együttesbe csatlakozni/együttest alapítani?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogyan megy ez, mik a lehetőségek. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 21. 20:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Feledékenységből lehagytam, de arra is kíváncsi lennék, hogy mekkora szinten szükséges egy hangszer elsajátítása, mielőtt az ember másokkal kezd el zenélni?
2018. nov. 21. 20:11
 2/9 anonim ***** válasza:

mekkora szinten szükséges egy hangszer elsajátítása, mielőtt az ember másokkal kezd el zenélni?


milyen zenéről van szó kb?

2018. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mojjo ***** válasza:
100%

zenészapró, gsfanatic, megfelelő (pl gitáros) fb csopoetokba való körbekérdezés, ilyesmi.

És attól függ, milyen zenét játszotok és milyen szinten tartna zenekar többi tagja. Egy kezdő punk zenekarba más a követelmény, mint egy profi jazz zenekarba...

2018. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rock/metal orientált vagyok, elsősorban az érdekelne (pl.: stoner rock, heavy metal, hard rock, doom metal, power metal)
2018. nov. 22. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Állj rá a laza rockra előbb szerintem, legalábbis a mi az egyszemélyes gyakorlós fázist illeti. A többi csak innen néz ki könnyűnek, jó alapok és ujjakba ivódó jóízlés nélkül nagy-nagy jóindulattal is jellemzően állatorvosi ló lesz a végeredmény...
2018. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ami
2018. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Waff ***** válasza:
100%
Én egy fórumon ismerkedtem meg egy szintén full béna gitárossal, így nem volt nehéz dolgom. Azóta együtt toljuk heti-kétheti alkalommal. Egyikünk se tud s azóta se tanultunk meg játszani, viszont jól elvagyunk :)
2018. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kojee ***** válasza:
100%
Összeszedtem a tagokat ,az ismeröseim közül. Basszusgitáros nem lett,ìgy azt meg èn vállaltam be.
2018. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
állj rá a populárisabb irányzatokra, ja meg tanulj meg játszani a hangszereden. Manapság nem menő a zsíros hajú rockerség.
2018. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!