Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek akkor is ilyen...

Szerintetek akkor is ilyen "sikeres" lenne a Zaporozsec együttes, ha luckeY nem fedezi fel őket?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint azért kellett ez a kis "löket" luckeY-től, hogy megismertette a nézőkkel őket, de lehet nélküle is befutottak volna. Bár azért erős ez a "befutott" szó, de azért 2 album csak jelent valamit.

2018. nov. 28. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nélküle is befutottak volna. Nekem például utána kellett néznem már, hogy ki az a LuckeY, mert annyiszor hallottam már ezt a kérdést.
2018. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egész más okból találkoztam az együttessel (grafika), és akkor belehallgattam pár dalba, semmi különös, kezdésnek nem rossz, de ennyi. Aztán kezdték el futtatni őket, lett egy klipjük is. Ránéztem, hát a semmi különös érzést lehet fokozni :D ami elég hihetetlem. Nem is az a baj, hanem hogy megvettek valami külföldi dalt és ahhoz lett magyar szöveg... jóvan még ez sem olyan nagy baj, de volt nekik előtte saját daluk, és akkor ezt miért kellett? Vagy ha ez a dal nekik mondjuk olyan sokat jelentett volna, hogy ezzel mondani akartak volna valamit amiben ők is hisznek vagy bármi, akármi, dehát semmi. Egyébként értem én, hogy "magától" egy zenekar ma már nem lesz ismert bármit is rakjon le, szerződni kell meg minden, és akkor megmondják, hogy ezt kell csinálni, bevásárolják őket előzenekarnak, kijön a lemez, a klip a minden, nem megy máskép, megértem. De van egy banda mint a Zaporozsec, és elhittem nekik hogy garázsból jöttek és szeretik ezt csinálni és saját stílust meg jó zenét akarnak, erre az első klipjükből nem derül ki róluk semmi. Úgy semmi, hogy oda rakhattak volna bárkit aki ezt előadja, én meg tényleg kíváncsi voltam miről akar szólni ez a banda. Mert arra gondoltam, oké, hát még kiforratlan, még alakul, kicsit még semmilyen, még nem túl egyedi, de lehetett volna. Erre meg kijönnek ezzel. Nem is ismetem a luckeY-t, de majd megnézem mi az.
2018. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!