Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Papp László Sportarénába...

A Papp László Sportarénába hol lehet bejutni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy tök egyszerű, de nem találtam hozzá utat, mikor pár hete végigjártam. Azt már tudom, hogy a Hungária felől van a bejárat, de oda hogy lehet bemenni? Ott a grillcsirkés mellett, ahol le van zárva, eme szakaszon: [link] ? Vagy ha ez se az, akkor hol?

Sose voltam még ott, de jövő hétre van jegyem és nem aznap este szeretnék ott keresődni. A tömeg után menni se a legjobb ötlet, mert elég forgalmas a környék amúgy is.


2018. dec. 3. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Te valami teherautó bejárót linkeltél.Én is linkelek pár képet remélem egyértelmű lesz hol a bejárat.

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ott van, az a nagy tér, de melyik út vezet oda? Ha kijövök a metrótó a Puskás állomásnál, merre kell indulni? Vagy ott lent van hozzá kijárat?
2018. dec. 3. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom van-e hozzá közvetlen feljárat de pár méter a metrómegálló és a nagy tér között a távolság.


[link]

2018. dec. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
No, ezt én is láttam, de a bódéknál mindenhol le volt zárva a Kerepesi és a Hungária körül is, már a metrófeljáró után rögtön, mikor arra jártam, szóval nem tudtam egyik helyen se előrébb jutni. De a hétévégén megint megyek arrafelé, akkor újra megnézem. Vagy ha nincs épp semmi esemény bent, akkor eleve lezárják a környéket?
2018. dec. 5. 00:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy ha van valami esemény csak akkor nyitják ki a kapukat.
2018. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínű. Mástól is megkérdeztem, ők is ezt mondták, hogy nincs mindig nyitva. Amúgy ez a kép ott a metrókijárat mellett készült, a bódék között, ahol mások szerint be lehet simán menni. Ha más nem lesz, majd kérdezősködöm, hátha összefutok valakivel, aki épp oda tart.
2018. dec. 7. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!