Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt ott a híres debreceni...

Ki volt ott a híres debreceni Ossian koncerten? (MÁRMEGHÍVÓ)

Figyelt kérdés
Milyen volt?:D
2010. jún. 27. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
És te ott vótá a Pöstin, na? :D Me én igen és k. jó volt!
2010. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem most nem az érdekel...mindenki tudja, hogy miről beszélek..legalábbis remélem. 'normális' Ossian koncerten voltam csak kíváncsi lennék milyen volt az a 'nem mindennapi' koncert:D
2010. jún. 28. 03:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így 4 év után (nem követtem a kérdést) annyit tudok mondani, hogy az a koncert a baráti körömben még mindig fogalom. Senki nem volt ott közülünk, de nagy sajnáljuk. Viszont akik ott voltak, azt olvastam, mindenkinek nagy kiábrándulás volt és teljesen le voltak döbbenve. Ők egy normál koncertre számítottak és nem azt kapták. Most utólag nyilván röhögnek már rajta, ahogy hallgatják a youtube videókat, de ott nem igazán értékelték. Úgy hallottam még a pótló koncert sem érdekelt sokakat, olyan nagyot csalódtak. Csak gondoltam, hátha érdekel még a téma 4 év után is. :D És az helyesen amúgy is úgy van, hogy: "Májhívó!" :D :D
2014. máj. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag volt egy hasonló Pécsen is, amiről videó is maradt fent, sőt pletykálják, hogy a debreceniről is volt videó is, de azt sehol sem találni a neten csak hangfelvételt.


Háttértörténet annyi volt a debrecnin, hogy a zenekart nem tudták kifizetni, így megállapodtak abban Paksival ,hogy a gázsi egy részét utalványban kapják, amit a helyszínen lehet italra meg kajára elkölteni, Endre meg fogta az utalványokat és eltűnt vele és csak a koncertre tért vissza, jó részegen, alig bírt felmenni a színpadra is, majd majdnem beesett a közönség közé meg rá a dobosra utána, végül leültették egy székre és úgy nyomta végig a koncertet.

2017. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!