Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meghallgatnátok és véleményezn...

Meghallgatnátok és véleményeznétek a cover-em?

Figyelt kérdés

Namost, azt tudni kell róla, hogy kisebb lakásban vettük fel, így meghagytuk kissé természetesenek...


Kb. hatszor félbe lettem szakítva a rövidke felvevési idő alatt... háziállat, hangos emberek ki-be járkálása a folyosón stb. Szóval érthető, hoggy érződik a feszültség a hangomon...

Majd belejövök idővel.


Ha jobban begyakorlom a dalt megyünk stúdióba is, addig szerintem nem is nagyon szükséges túl steril felvételre törekedni.


A múltkori verzióhoz képest, azért az hiszem ez elég jól sikerült, remélem tetszik nektek a hangom.


https://www.youtube.com/watch?v=oneJJJEy5q8



Kíváncsian várom a véleményetek...



2018. dec. 16. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű hangod van! Azta! Én azt sem érzem nagyon, hogy többször meg lett volna szakítva vagy ilyesmi. Bámulatos hangod van!
2018. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hangod jó.
2018. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kitérnétek a hiányosságokra is, pl. a kiejtésemen kívül?

Egy ismerősöm azt ajánlotta, hogy egy hanggal magasabban énekeljem az egészet...

Az jobban illene a hangomhoz?

Hát nem tudom, szerintetek az nem hangozna már furán?

2018. dec. 16. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, meg kell próbálni. Technikailag menne? Kitehetnéd ide azt is. Szerintem amúgy van benne valami. És amúgy annak, hogy rossz a kiejtésed mi az oka? Arra is rá kéne gyúrni. Tudsz egyébként angolul?
2018. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg tényleg amikor nem magasan énekelsz, akkor annyira nem jó. De hát tényleg csak gyakorlás kérdése az egész. Rá kell "erőltetned" magad a nagyon mély, és magas hangokra.


Meg csak úgy zárójelben annyi, hogy érdemes lenne megtanulnod valamilyen unclean technikát is.

2018. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó lett, COOL!!!!


:) Ügyes vagy, megdicsérlek, szép munka! :)

2018. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Menne persze, simán eléneklem egy hanggal magasabban is...

Csak nem tudom megítélni, melyik hangzik jobban... mert csak felvételről hallom magam... hát majd fel kell venni. XD


Persze beszélek angolul, és szerintem nem rossz a kiejtésem, de ezt mások mondják. ;)

2018. dec. 16. 21:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Á, furán hangzik ha egy hanggal magasabban éneklem, már nem az a dal.

Max a refrénből fogok egy két sort magasabban énekelni a dal közepén, és a végén....

Nagyon meglepett a sok visszajelzés egyébként. :) Köszönöm. <3

2018. dec. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!