Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek egy vak dj hogy...

Szerintetek egy vak dj hogy tudja "leszűrni" egy buliban h a közönségnek tetszik-e amit csinál?

Figyelt kérdés

Ezt most full komolyan kérdezem, mert én hát szó szerint kifejezve aliglátó vagyok (ami nem sokban, de eltér a teljesen vaktól), és szeretnék a dj pályára lépni.

Szerintetek hogy tudok "rájönni" hogy az adott buli mennyire tetszik a közönségnek?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. dec. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Legyen minél kommerszebb, minél népszerűbb. Ha elkezded az érezni, hogy milyen jó amit csináltam, ezt milyen jó hallgatni, akkor biztos lehetsz benne, hogy a közönségnek nem tetszik. Lényeg, hogy ne legyen jó, akkor nem lehet probléma.
2018. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze az előző hozzászólásom csak akkor áll meg, ha discokban akarsz előadni.
2018. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tehetség másként válasza:
Egy vak DJ a közönség reakcióiból (például taps, sikítás) érzékeli, hogy tetszik-e a közönségnek a zene.
2023. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!