Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tab- ra, tudnátok ajánlani...

Tab- ra, tudnátok ajánlani valami jó könyv olvasó, könyv letöltő progit?

Figyelt kérdés

Egyet leszedtem, de csak 2000 előtt írt, könyvek vannak fent. Illetve, olyan programokat találtam még, ahol meg lehet egysével venni az e- könyveket. Ami nem baj, de ha a rendes könyvért fizetek x összeget, Online nem szeretném mégegyszer megvenni. Ha pár ft vagy egy progit kell venni, az okés.. de 2000+ ft - t kiadni még, nem szeretnék.

Ugyanis a lapozós könyveket preferálom, de sok helyre nem lehet / praktikus vinni. Ezért ott folytatnám Online... + ami nincsen lapozhatóban, azt letölteném. Ehhez keresek valami programot vagy appot.

S.O.S! Lécci! :)



2016. dec. 28. 20:10
 1/1 * Babi * válasza:

Hát ez inkább olvasó. Én is ezt használom és azokat a könyveket amiket el akarok olvasni letöltöm PDF-ben, átküldöm magamnak e-mailben aztán letöltöm és utána azon olvasom

Adobe Acrobat (egy pirosas-vöröses alapon A betűre hasonlító icon, PlayÁrúházban le tudod tölteni ingyenesen)

2016. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!