Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet saját zenei albumot...

Hol lehet saját zenei albumot cd-re ráíratni, borítót nyomtatni, illetve cd-re mintát nyomtatni jó minőségben (önkiadású album)?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy nyomtatót? Meg egy cd-írót? De amúgy minek? Senki nem vesz már cd-t.
2019. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a nagyon igényes zenét hallgató magyarok közül nem is fognak.
2019. jan. 2. 03:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik ki milyen zenét hallgat. Nekem nincs is min lejátszani egy lemezt. Ugyan abból az okból, amiért neked nem alap a cd-író a gépedben.
2019. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En szoktam venni cd ket, de nem arról hallgatom. Inkább a külseje, meg az eszmei értéke számìt
2019. jan. 2. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen eszmei értéke van? Tényleg vannak albumok amiket ma többszöröséért árulnak, és készültek jó minőségű anyagok szép grafikával, de pont a korong nem ér ebből semmit. Ugyan olyan minőségben hamisítható, sérülékeny, kb. arra jó, hogy bontatlanul álljon a polcon. Sajnos pont azt a célt nem szolgálja ki amire szánták, hogy megőrizze az eredeti hanganyagot és hosszú ideig hallgatható legyen. Azért mondtam, hogy ma már szerintem nincs sok értelme ennek, de ha magadnak szeretnéd nem egy bonyolult dolog. Vannak nyomtatható üres cd-k, szerintem ilyen grafikai stúdiók is vállalják hogy nyomtatnak rá, de vehetsz is hozzá nyomtatót. Ha árulni is akarod, akkor elvileg be kell jelentened. Milyen album? Miért nem töltőd csak úgy fel?
2019. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is elegem van, mert vagy harmadii olyan album erkezii hozzam, amin serult a felvetel es 5zene attekerodik meg ilynek
2019. jan. 3. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!