Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a hangom?...

Szerintetek milyen a hangom? Ez az első alkalom, h mikrofonba énekeltem. Többi tovább

Figyelt kérdés

[link]


Egy barátom megmutatta az új szintéjét és mondta, h próbáljuk ki, mert tudja, h szeretek énekelgetni. Eddig csak zuhany alatt vagy hangos zene mellett énekeltem, sosem hallottam még vissza a hangomat. Többen mondták, hogy jó. Szerintetek milyen?

(nem önbizalmat próbálok koldulni vagy ilyesmi, objektív véleményre van szükségem)



2019. jan. 1. 19:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
még annyi, h nagyon izgultam, hallani a hangomon, h remegek
2019. jan. 1. 19:50
 2/14 anonim válasza:

szia. nem tudom hány éves vagy, de elég érettnek tűnik a hangod, viszont ahhoz képest nem kiemelkedő. Főleg a mély hangok hamisak, viszont különleges a hangszíned. Azt sem tudom hogy jártál-e már tanárhoz, képezted-e a hangod. Ha 24 fölött vagy akkor azt szokták mondani hogy már nem lehet ilyenkor képezni, nekem is ez a véleményem. Én pl. 6 évesen kezdtem zenélni, énekelni, és sajnálom hogy ezt kell mondanom de az én hangom tisztább is.


Szerintem közepesen jó a hangod, de ha elmész az X-faktorba, biztos megmondják hogyha megéri képezni, és azt is hogyha nem.


Remélem segítettem! És sok sikert!

2019. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
26 vagyok, soha nem képeztem, nem jártam zeneiskolába (sajnos), csak így magamnak énekelgettem. Többen mondták, h jó, de olyanok, akik szintén nem rendelkeznek zenei háttérrel és az ő véleményük kevésbé objektív, ezért kérdeznék olyat, akinek kicsivel több köze van ehhez
2019. jan. 1. 20:04
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
X faktorba semmiképp ne menj,mert lealáznak.Sajnos hallani,hogy nincs képezve a hangod.Maga a hangszín jó,de hamis vagy. 31 éves vagyok,20 éve éneklek és tanítom is gyereknek.Nagyok sok iskola van,ahol foglalkoznának veled.Járj el,csináj felvételeket,de komolyabban ne foglalkozz vele :)
2019. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mojjo ***** válasza:

Ahogy a többiek írják, sok helyen hamis. Viszont nekem nagyon tetszik a hangszíned, és látok fantáziát ebben a hangban. És bár sokszor hamis, nem kegyetlen rossz, nem olyan, hogy az ember kiszaladna tőle a világból. Ez a simán "még nem igazán jó" kategória, nem pedig a menthetetlenül rossz - és ez hatalmas különbség.

Keress fel egy jó énektanárt és kezdd el képezni a hangod.


Marhaság hogy xy éves kor felett ne lehetne képezni egy hangot. 26 évesen, de akár 62 évesen is el lehet menni énektanárhoz. Az, hogy kinek mennyire alakítható a hangja és hova tud eljutni egyénileg baromira változó. Egy próbát megér, ha vonz az éneklés. Sok kitartás kell majd hozzá, rengeteg gyakorlás, de simán lehet ebből valami. Szóval hajrá, szerintem vágj bele! :)

2019. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mojjo ***** válasza:
Még egy tipp: ha érzel kedvet magadban rá, kezdj el valamilyen hangszeren tanulni. Nagyon sokat tudja fejleszteni a hallást, sokat profitálhatsz belőle énekesként is. Na meg amúgy is :)
2019. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg kva jó hangszíned van. Engem speciel a hamis hangok sem zavarnak úgy általában, ha valakit egyébként jó hallgatni.
2019. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nagyok sok iskola van,ahol foglalkoznának veled.Járj el,csináj felvételeket,de komolyabban ne foglalkozz vele :)"


Hát, jelen helyzetben nem is nagyon értem, hogy mit jelent az, hogy annál komolyabban foglalkozni vele, mint amit itt leírtál. Vagy ne akarjon opera énekes lenni? Vagy mire gondoltál?

2019. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a hangod, a hamisság ellenére. Szerintem ne hagyd ezt az adottságodat kiaknázatlanul, kezdj vele valamit.
2019. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: Tudod,otthonra is lehet magának csinálni felvételeket,a családnak,a barátainak,eljárhat karaokezni,megosztogathatja az ismerőseinek.De hogy komolyan foglalkoztassa ez,azaz tehetségkutatóba menjen,álma legyen,hogy igazi énekesnő legyen,azt nem ajánlom neki majd ha tényleg lesz olyan elszánt,hogy rendszeresen járjon énektanárhoz,képezze magát évekig,gyakoroljon napi rendszerességgel,esetleg zenét is tanuljon,majd akkor talán lenne lehetősége.De ahhoz tényleg évek szorgos munkája kell.

Hogy hamisan énekel,azt jelenti,a hallásán is kell csiszolni.

Mondom ezt hozzáértőként.

2019. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!