Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Haverom szülinapján nagyon...

Haverom szülinapján nagyon berúgtam (hánytam is) 2 barátom kísért haza, elképesztően szégyellem magam, lány vagyok Ez az első alkalom, mit Kenéz tennem? Csak 2-3 tudják, hogy ittam

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit kéne tenned? Tanulni belőle és legközelebb nem inni annyit...
2015. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akinek nincs tapasztalata a piával, az könnyen berúg.

Nem kell a kardodba dőlnöd, mivel életedben egyszer berúgtál, ezen majdnem mindenki átesik. A jövőben majd jobban fogsz figyelni, ha iszol is, azt csak mértékkel!

2015. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Attól függ hogy hány éves vagy !
2015. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Berugtál oszt kész egyszer midenki be fog rugni csak mivel látom gyengén birod apiát ezért máskor ne hányásik igyad ember xDDDDD elég egy fél deci ha meg a két barátod olyan kedves volt és hazakisért ( ha fiuk voltak eléggé furcsa hogy utána nem történt semmi) és kösznd meg nekik és rugjál be de most normálisan és hát igen eléggé fgáz ha hánysz föleg ha szülinapon de nem lesz belöle baj sztem ne gondolkodj rajta semmit csak megötrént oszt kész
2015. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az egyik volt fiú:D amúgy nem a szülinapon hánytam hanem úton haza .Köszönöm a válaszokat csak na első alkalom oszt' fura.
2015. aug. 10. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!