Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Imagine Dragons Radioactive száma szerepel-e valamilyen reklámban, filmben?

Amikor meghallottam a zenét, beugrott, hogy ezt már hallottam, még a szövegét is tudtam. Arra gondoltam, hogy esetleg reklámban vagy filmben szerepelhetett. A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, Radioactive, radioaktivitás, szám, reklám, film

jan. 15. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok

Igen szerepel, méghozzá nem is kevésben, sorozatokban, filmben, PC-s játékban is hallhatod.

Nálunk magyar TV csatornákon a Viasat adói használták sokáig a sci-fi sorozatok promóihoz.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 15. 20:42 Privát üzenet

A The 100 első részében, amikor lejönnek az űrből a gyerekek és kinyilik az űrhajó ajtaja, ez a szám megy.

Passzol oda, hiszen a sztori szerint 100 éve atomháború volt a földön és ők az elsők, akik visszajönnek.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 15. 20:50 Privát üzenet
Amikor friss volt a dal, kb. mindenhol szerepelt. Több videojáték trailer-ben is használták, én közvetett módon onnan ismerem.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 16. 08:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Imagine Dragons "Radioactive" dalának videoclipje mit akar jelenteni?
Ismer valaki olyan jó zenéket amijen stilusuak ezek: Imagine dragons warriors, Imagine dragons radioactive, imagine dragons on top of the world, fall out boy imortals imagine dragons its time stb?
Mirôl szól az Imagine Dragons Radioactive c. száma?
Valaki 'lefordítaná' ezt nekem?
Melyik videó pontosabb? (Többi lent)
Mondanátok véleményt a hangomról?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!