Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 17. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen próbáltam ezt a fajtát. Elég "gagyi" hangja van, de ha 50 a max. Keret akkor talán oké. Ha első gitár és nagyon nem akarsz többet költeni rá 50nél akkor megfelel, de ha még tudsz hozzá dobni akkor minimum egy 50 ezres gitárt válassz szerintem. Én erősítő t is külön mint. 20 ezerért vennék. Pluszban olyan 10 körül jon ki a tok, hangoló, heveder, pengetők és a póthúr. De ezek mind olcsóbb tartozékok. Így kb. 35tel drágábban már egy elfogasható szettet össze tudsz rakni. Persze nem mindegy a stílus. Ha nagyon maximum a keret akkor és olyan a stílusod amibe belefér, akkor egy akusztikusat. Ennyiért már egész jót lehet kapni.
2019. jan. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
Az, hogy ez maximum egy gitárnak látszó tárgy, de nem gitár. Ha mindenképp el akarod venni a saját kedved a zenéléstől, megveheted, de egyébként inkább ne.
2019. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen lehet s amúgy se egy gitárnak nevezhető az ilyen mindent egyben megvehető cuccos.

Bár volt a kezeim között olyan harminc-negyvenezres (új) gyönyörű telecaster amitől leesett az állam hangilag is pedig éppen akkor csomagoltuk ki az üzletben és be se volt állítva. Szerintem próbálkozz inkább ilyennel s egyedi hangszert venni első gitárnak is.

2019. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Röviden, ne.

Hosszan:

Nagyon silány minőségű, bár ha nincs mihez hasonlítani akkor nem olyan feltünő. Inkább egy Squier Bullet strat, ami úgyszintén nem egy álomkategória, de az biztos hogy többre mész vele mint ezzel. 43 000 Ft-ért már találsz. Ha 50 a keret, akkor az erősítő nemigen fér bele, de ha gyűjtesz kicsit, akkor 15-20 000 ft-ból használtan egész jók vannak, akár újonnan is.

Gondolj bele,

a) lesz egy fényképen gitárnak kinéző fadarabod (kicsit talán durva megnevezés:)) plusz egy valamilyen hangot kibopcsátó dobozod,

b) lesz egy elfogadható már gitárnak nevezhető hangszered, plusz egy szintén elfogadható, és használható(!) erősítőd. Nyilván ott vannak a kisebb dolgok, mint kábel, pengetők, hangoló, heveder, tok, stb, de az kevésbé fontos. pengetőt veszel vagy kettőt 500ft-ért, kábel általában jár a gitárhoz (silány minőség, de amég nem tudsz venni normálisat (kb 3000ft) addig ki lehet bírni), hangoló app van telefonra, heveder kezdésnél nem igazán ajánlatos, mivel teljesen más pozicióban vagy állva mint ülve, és csak nehezíti a tanulást/gitárjátékot (legalább is szerintem).

Ha pedig eljutsz addig hogy szeretnél új, komolyabb gitárt és a régit eladni, akkor a "VGS" "gitár" kb senkinek se fog kelleni, de a másik esetben már sokkal könnyebb dolgod lesz tovább adni. Persze, nem akarok egyből az eladáshoz ugrani, örülök annak hogy ha valaki el akar kezdeni gitározni, és remélem nem fogod abba hagyni!

Kicsit hosszú lett, bár lehetne még sokat beszélni a témáról :)

2019. jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd ott van például a Cort G210 stratocaster gitárja 46-ért ami piszok jó hangszer és minden stílusban megállja a helyét próbán de még színpadon is.
2019. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 compactegon ***** válasza:
Tuti, hogy ez valami laminált lap, vagy kompozit fos. hogy fát nem látott az a gitár, az hétszentség :D
2019. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!