Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Ahhoz, hogy valakiből kiváló gitáros legyen, szükség van jó finommotoros képességekre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, gitáros, finommotoros, finommotorika, képesség, zene, tanulás, elmélet

jan. 17. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Igen.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 17. 17:42 Privát üzenet
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

Szerencsére a finommotoros képességet nem kell beszerezni valami bolt egyik polcáról, gyakorlással fejleszthető még sérülés után is. Nem előfeltétele a gitártanulásnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 17. 17:58 Privát üzenet

Szerintem nem ez a meghatározó, mert minden fejben dől el..

[link]

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 18. 21:46 Privát üzenet
Egyetértek az előző válaszolókkal.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 20. 01:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy együttesben melyik zenész az akit úgymond követnek a többiek?
Valaki bemásolná nekem ezeknek a zenéknek a linkjét? (erre azért van szükség mert látássérült vagyok és így nem könnyű kijelölgetni+másolgatni ha le akarok tölteni v. mit)
Újonc gitáros vagyok, véleményt szeretnék, ő megfelel első gitárnak? m. Muziker.hu/pasadena-ag160-wr
Aki ért a gitározáshoz az meg tudná mondani hogy Benkő Dániel jo gitáros volt e?
Debrecenben keresek indie/indie-rock bandát. Van még valaki így? Vagy esetleg ismertek zenekart, amibe becsatlakozhatok?
Egy ügyes gitáros segítene egy dalban, hogy vajon mi lehet a strumming pattern és hogyan kell eljátszani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!