Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Hogyan vágjak csengőhangot?

Az van hogy letöltöttem a zenét, de azt akarom hogy a zene közepétől kezdődjön a csengőhang (remélem értitek). Próbáltam már power directorral megvágni le is mentettem de úgy csak a galériámba menti és nem a zenékhez. Pls segítsetek! Előre köszi <3

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, csengőhang, vágás, PowerDirector, galéria, alkalmazás

jan. 17. 17:50  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Vagy hogyan állítsam be a galériából vagy a power directorból?

# 1/3Időpont jan. 17. 17:54 Privát üzenet
mp3 cutterra keress rá a telefonod áruházába vagy a googliba.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 17. 19:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, beállítottam :)

# 3/3Időpont jan. 17. 21:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen zenét vágjak a videó alá? (metal, szülinapi videó)
Tudtok nekem mondani valami csengőhangot a mai számokat amik a rádióba menne stb. csak nem tudom mik a címük? 14/F
Hogyan vágjak bele?
Tudtok olyan online programot, amivel ki lehet vágni egy részletet a zenéből? Csengőhangot szeretnék
Hol tölthetek le ingyen csengőhangot telóra?
Milyen csengőhangot rakjak be?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!