Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek hogy sikerült a...

Szerintetek hogy sikerült a Muse új lemeze ( Simulation Theory)?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint eléggé bejön a koncepció, de ettől függetlenül nem egy korszakalkotó lemez. Talán ha 2014 környékén jelentkeznek ezzel a synthwave-es anyaggal meg neonfényes retro-cyberpunk körítéssel, akkor talán, de ma már semmi előremutató nincs ebben. Ettől függetlenül persze profi munka, és tipikus Muse-album, bombasztikus, teátrális, ahogy megszoktuk, és Matt hangja kiváló, mint mindig. A kedvencem a "The Dark Side", valamint a "Pressure", a "Thought Contagion" és az "Algorithm". Összességében bármilyen jók is egyes számok rajta, bennem valahogy maradt egy hiányérzet, mintha kicsit túl sok lett volna a kidolgozatlanul hagyott ötlet az albumban, de ez valahogy általános jellemzője a hasonló koncept-albumoknak.


28/f

2019. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejön, na nem ez a nem a legjobb,de a The 2nd Law c. lemezüknél mindenképpen. / Az volt leggyengébb, amit valaha megalkottak, de ez csak az én véleményem. /

Legjobban tetszik róla: Pressure, Algorithm, Thought Contagion, Something Human.

Jól sikerültek a dalokhoz futurisztikus, sci-fi jellegű videoklipek. Mondjuk, általában jó klipek készülnek a Muse számokhoz.

Amit nehezményezek, az, hogy túltolják elektronikus hangzást, nem kéne ennyire erőltetni. Oké, régen is használtak szintetizátorokat, elektromos orgonákat / utóbbit 60-as, 70-es évek / a rockzenekarok, nincs is ebben semmi rossz, de nekem ez már kicsit sok. Hát, ez van...

Mész a koncertre? Én szeretnék, de még nem vettem meg a jegyet.

2019. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jön be ez most sajna. :/

Én nem érzek semmi őszintét ebben az albumban, nekem az az érzésem van, hogy most nagyon a tömegek meg kiskorú rajongók felé akartak nyitni.

Tudom, hogy mindig ez van a régi rajongók részéről, meg túl romantizálják az első lemezt - A Radioheadet egyébként jobban szeretem mint a Muset, de ennek ellenére nem a Showbiz a kedvenc MUSE albumom, hanem a BHAR -, de most ebben az esetben én úgyérzem, hogy valahol jogos.

Egyrészt most nem is újultak meg annyira mint eddig minden albumnál, de még több számot is újrahasznosítottak. Nagyon bennem van az az érzés mintha nem is kaptam volna semmi újat, csak valami régit újra csomagoltak volna...

Másrészt pedig űgytűnik, hogy Ők is felültek erre a kamu 80's - Strangers Things feeling, nosztalgia kiárusítás vonatra.


A klippek pedig eszméletlenül gagyik.

Erre tényleg nem tudok mit mondani, sajnálom.


A kedvenc számom az albumról a break it to me, mert az legalább hozott valami újat az együtteshez képest.

Egy jó albumon egynek elmegy, de nem az esetem... Mondanám.

De ennél az albumnál azt mondom, hogy inkább vitték volna el az egészet abba a stílusba, még az is jobb lett volna.


20/f

2019. febr. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez csak az én véleményem.


Szerinted kérdező?

2019. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző: én is nagyon csípem a Radiohead-et! Bennük nem csalódtam még.

Bár jönnének már végre ide is koncertezni!

A másik meg egy szintén régi motoros, a Suede...Az ő utolsó lemezük is nagyon jó lett! Szerintem, legalábbis.

2019. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!