Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a buszon /...

Miért van az, hogy a buszon / villamoson (stb. ) mindig félek, hogy kihallatszik a zene? Veletek nincs ilyen? :D

Figyelt kérdés
Komolyan ez már beteges...egy percenként kiveszem az egyik fülemből a fülest ( sok a fül szó :D) , hogy megnézzem nem hangos-e...ha valaki rám néz azthittem, hogy hangosan megy a zene szóval ja értitek...miért van ez ??

2019. jan. 25. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én meg mindig lenézek, hogy van-e rajtam nadrág. Nincs ezzel semmi baj, fő a biztonság. :-D
2019. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom, mert debil vagy.
2019. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi:D
2019. jan. 25. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hulladék olcsó fülesek szeretik kifelé is szórni a zenét. In-ear füleseknél ritka, ear-budsoknál gyakoribb. Ha előbbid van, használj normálisat, ha utóbbi, ne hallgasd max hangerőn.
2019. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert paranoiás vagy, és félsz, hogy az emberek vajon mit gondolnak rólad. Sz*rd le. Normális ember nem néz le, vagy ítélkezik ez alapján. Még ha ki is hallatszik, az sosem lesz elég hangos ahhoz, hogy bárkit is zavarjon. Én egyszer a 4es6oson utaztam, amikor észrevettem, hogy egs srácnak kihallatszika füleséből a zene. Nem tudom, hogy olyan fülrepesztő hangerővel hallgatta-e, vagy csak gagyi volt a fülese, de a This ain't a scene volt a Fall out boytól, és minden szavát hallani lehetett. Mit gondoltam a srácról? Az égvilágon semmi rosszat.
2019. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !!
2019. jan. 26. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem full ugyanez :D
2021. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!