Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az mitől van, hogy amióta...

Az mitől van, hogy amióta depressziós vagyok, sokszor hallgatok Rockos, punkos zenét?

Figyelt kérdés
Eddig csak rappet hallgattam, a Rock nem is érdekelt,se a punk.
2019. jan. 28. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy nincs köze a depressziódhoz. Vagy esetleg ha kevésbé jársz azóta társaságba, akkor egyszerűen lett annyi időd, hogy több fajta zenét is meghallgass.
2019. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bár én magyar punk zenét hallgatok eléggé nyersen fogalmazzák meg, hogy mit gondolnak a világról vagy ami éppen zajlik körülöttünk..de nem hiszem hogy a depresszió miatt hallgatod. én speciel azért hallgatom, mert legalább van mondanivalója szemben a mai zene többségével.🙂
2019. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan jellegű összefüggés, mint amit pl. az egyes válaszadó is mondott, lehet, de ez fennállhatna bármilyen más mentális állapottal, meg műfajjal is. Olyan gyakran van, hogy az emberrel ilyen-olyan valóéletbeli történések hatására elkezd rezonálni olyasféle zene, ami előtte nem mondott sokat neki, de szerintem nem igazán lehet komplett műfajokat (pláne olyan szerteágazóakat, mint a rock, meg a rap) párba állítani hangulatokkal/élethelyzetekkel (meg még olyan kijelentésekkel se nagyon, mint amit a kettes mondott, hogy "van mondanivalója" - minden műfajból akad tartalmas, meg mélyenszántó alkotás/előadó, és a rockból is bőőőőven van sekélyes, tartalmatlan). Például egy jó barátommal kb. az ellenkező történt meg, ő egy számára válságos időszakban pont, hogy leállt a metálról, és kezdett el hip-hopot, meg elektronikus zenét hallgatni.
2019. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as én konkrétan a magyar punk zenére gondoltam.. p*csa, sectura és a pittbull. szerintem nekik van mondanivalójuk.. a rock szót nem is írtam le uh ne forgasd ki a mondani valómat.. köszi
2019. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 A konkrétan idézett mondatrészen kívül nem akartam a te válaszodra reflektálni, csak azt a gondolatot használtam, hogy aztán egy tőled független, általánosabb gondolatra kitérjek. De valóban nem fogalmaztam a legszerencsésebben, sorry.
2019. jan. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy nehéz időszakban kezdődött a rocker korszakom (mai napig tart). Sok zene mintha külön nekem szólt volna és jó volt hallgatni (meg alapjáraton nem csak a szöveg, hanem egy rock banada összhangja tetszett meg). Aztán valahogy ebben a világban ragadtam.
2019. febr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!