Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitár megfelel punkosabb...

Ez a gitár megfelel punkosabb témákra?

Figyelt kérdés
Seymor duncan hangszedő van benne vagy milyen fajta p90 es? Megéri az árát? Balkezes vagyok és szeretnék venni egy kicsit punkosabb gitárt. Billie Joe használ p90 eseket csak gondolom azok darabja drágább mint az egész gitár. Mennyibe kerül újonnan? Neten nem nagyon találtam róla infot.

2019. jan. 28. 23:38
 1/9 Mojjo ***** válasza:

Ez a gitár? Melyik gitár? :D

Ha belinkeled, vagy legalább leírod a gyártót és típust, egyszerűbben tudunk segíteni :)

2019. jan. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira elmélyültem a le írásban, hogy linkelni el is felejtettem... [link]
2019. jan. 29. 06:41
 3/9 Mojjo ***** válasza:

Nem, nem Seymour Duncan, hanem eredeti noname hangszedők. De a jó hír az, hogy a hangszedők bármikor cserélhetőek :)

Hogy megéri-e az árát, abszolút passz, ki kellene próbálni. Sajnos nem ismerem ezt a gitárt.

2019. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább valami fender-szerű formával nyomulnék. Punk zenekarba elég fura az LP. Mert a LPjr az más tészta. Vegyél squiert akkor már inkább. mustang pl.
2019. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy jazzmaster. Azon is p90 van
2019. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mojjo ***** válasza:

@5: Nem, a Jazzmastereken nem P90 van. Bár első ránézésre nagyon hasonlítanak a Jazzmaster hangszedők a P90-re, valójában totál mások felépítésre és hangra is.


A Mustang amúgy jó ötlet. Csak a Fender/Squier nem szokta túlzásba vinni a balkezes gitár kínálatot...

2019. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Punkra szinte bármi jó, még az se baj ha nincs behangolva a gitár :D

De viccet félretéve ott az életérzés a legfontosabb tehát olyat formát vegyél ami neked tetszik, viszont ennyi pénzért jobb les pault is kapni az biztos.

Például Vintage V100 használtan.

2019. jan. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Punknál még szerintem az is beleférne ha jobbkezes gitárt fordítva húroz fel amolyan Hendrix-es megoldással de az tényleg nem minden gitár esetében kényelmes azért.
2019. jan. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégegy szavazat a vintage v100-ra, de csak ha Les Paul a cél.
2019. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!