Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok hasonló zenéket,...

Ajánlanátok hasonló zenéket, az alábbi kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem dzsesszt hallgatni, ami jelenleg az alábbi 3 előadót jelenti nálam: Frank Sinatra, Dean Martin és Bing Crosby. Az előbbi triót szeretném bővíteni, akár kortárs énekesekkel is, ehhez kérnék némi segítséget, mégpedig azáltal, hogy leírjátok az általatok kedvelt előadókkal.


Továbbá olyan számokat keresnék a műfajon belül, amelyek témája nem a szerelem, szex, mert a fenti három előadótól leginkább ilyeneket találtam csak, tehát e tekintetben is ajánlásokat várok.


Előre is köszönöm a segítséget!



2019. jan. 30. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tony Bennett, Nat King Cole, Perry Como...
2019. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a jazz az tényleg egy nagyon jó műfaj, kivéve ha énekelnek benne/rá. Szóval nagyon mellényúltál. Hallgass John Coltrane-t vagy akármit, csak ne énekeljenek benne.
2019. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom hogy már elég régi kérdés de az utolsónak nincs igaza... max annyiban hogy neki nem tetszik az éneklős műfaj, de ha neked tetszik akkor nem értem miért nyúltál volna mellé! én mind a kettőt szeretem, az éneklőst is. Jo Stafford, Tommy Dorsey, Glenn Miller, Benny Goodman, Shirley Bassey, Louis Amstrong, Ella Fitzgerald, Grace Kelly, Marylin Monroe egy színész volt de volt jó pár zenéje... Karel Vlach is jó
2020. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!