Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pókergépek vásárlása, és...

Pókergépek vásárlása, és bárakban, cukrázdákban, és egyéb hasonló helyeken való kiadása. Mik a kritériumok?

Figyelt kérdés
Van 3000 eurom, és úgy tudom egy használt pókergép 3000 euro, egy új pedig 5000 euro körül van. Úgy döntöttem vennék egy pókergépet, vagy ki tudja, lehet kettőt, mert apukám biztos támogatna némi pénzel, és szeretném kiadni majd őket szórakozás célú helyeken, például egy helyi bárban vagy cukrázdában .. De úgy hallotam sok a gikszer, pontosabban, nem adják könnyen az engedélyeket, valakinek valami tapasztalata ezen a téren van ?

#pókergépek
2014. ápr. 18. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez nagyon sok éve lefutott biznisz, tuti bukta...
2014. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez is egy jó infó .. :P De úgy hallottam, egy pókergép 1 hónap alatt van hogy vissza is hozza az árát.
2014. ápr. 18. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy gondolom nem magyarországi viszonylatba gondolkozol ugye?
2014. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Itthon csak kaszinókban legális a szerencsejáték (meg interneten).
2014. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban, ahogy az utolsó írja, ez már szerencsejátéknak minősül, így nem rakhatod csak úgy ki akárhova, hanem csak kaszinókban helyezheted el.
2014. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért gondolom én hogy a kérdező nem MO.-ba gondolkodik, mert egy, nem euróba adta meg a keretet, kettő, ugye a játékgépek szinte mindenhonnan ki vannak tiltva.
2014. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert nyugat-európaiakkal konkurálni elektronikai iparban tudás, tapasztalat, ismerősök és pénz nélkül (3000-6000 euró nem pénz).
2014. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Romániában élek, közel Debrecenhez ... Itt cukrázdákban, bárakban, strandokon is vannak pókergépek, amiket oda visznek és a profit osztoznak a pókergép tulajdonos a szórakozóhelyek tulajdonosaival. Én erre gondoltam, hogy ezt csinálnám én is.
2014. ápr. 18. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt aligha találsz olyan válaszolót aki tisztában van a romániai szerencsejátékokra vonatkozó jogrendszerrel.
2014. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!