Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy BTS albumot szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóval kb. most érzem úgy, hogy elég elhivatott rajongó lettem ahhoz, hogy ez szóba jöjjön.

Mármint a szüleim nem tudják, hogy k-pop-ot hallgatok, és tulajdonképpen nem is tervezem elmondani nekik, hogy ez tulajdonképpen az, hanem abban kérnék segítséget, hogy hogyan vezessem fel ezt nekik, és hogy magyarázzam el, hogy a BTS micsoda anélkül, hogy olyasmit mondanék ami ellenszenves lehet nekik. Eredetileg csak elkezdtem gyüjteni rá, de mivel csak rendelni tudnám, és nekem nincs bankkártyám, valamint viszonylag költséges, és nekem nincs saját keresetem, kénytelen vagyok megbeszélni a szüleimmel.

Igazából nem valami szigorúak, de ez annyira úgymond idegen, hogy elleneznék szerintem.

Esetleg ha valaki volt hasonló helyzetben, vagy csak tudna segíteni, hogy mit mondhatnék, nagyon köszönöm előre is.



#album #K-pop #BTS #thank u bye
2019. febr. 2. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Miért állsz úgy hozzá, mintha ez egy coming-out lenne? :D

"Anya/apa, megkaphatom ezt az albumot?"

Nem kell fejtegetni, hogy mi az a BTS, azon túl, hogy egy zenekar...

2019. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Mától nem vagy a fiam! Nesze egy húszas. Vissza ne gyere!
2019. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit fura ez a kérdés. Mintha épp azt készülnél bevallani, hogy meleg vagy, vagy hogy áttértél zsidó hitre. :D


Nem kell ezt túlbonyolítani, csak mondd, hogy ezt szeretnéd. Ha rákérdeznek mi ez, mondd, hogy egy dél-koreai fiúbanda és kész. Ha tovább érdeklődnek, mutass nekik valami olyan felvételt tőlük, ami nem túl sokkoló. Ha nem olyan szigorúak, szerintem akkor is megengedik, ha nekik épp nem is tetszik. :)

2019. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne idegen? Pont hogy a kpop nagyon könynen befogadható és eladható, mint a legtöbb más popzene, nem valami extrém. Vagy a szüleid netán rasszisták? Vagy mitől félsz? :'D
2019. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezen filózni ? Semmi rossz nincs abban,ha Kpop-ot hallgatsz,már csak nem fogják azt mondani a szüleid,hogy ne hallgasd,ha nekik nem tetszik.Amúgy sem kell szerintem arról beszámolnod kik is Ők pontosan.

Ha kérdezik akkor az igazat mondod,egy koreai fiúegyüttes, ennyi...Tényleg úgy csinálsz mintha egy coming-out lenne ez. :D

2019. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Lol köszi ezeken jót nevettem :D

Oké lehet hogy tényleg kicsit túl komolyan fogalmaztam meg vagy nem is tudom de csak azt akartam hogy komoly válaszok érkezzenek. Köszi a válaszokat, mivel kb mindenki ugyanazt mondta akkor oké így fogok tenni.

2019. febr. 3. 01:40
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Bár ha fiú vagy, akkor tényleg kicsit hülyén jön ki hogy "koreai fiúegyüttes"


Meg amúgy nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha elmúltál 13 akkor azért nem árt egy kicsit legalább elmenni művészibb, mélyebb dolgok felé. Még a személyiség sem tud kifejlődni szerintem ha valaki ilyeneket fogyaszt. Mert ezen nincs mit hallgatni ez egy termék, ami nyomokban zenét, meg költészetet tartalmaz. De ugye az egész a pénzről szól. Éppen ezért nem az elsődleges szempont, hogy milyen. Túl rövid az élet Szvsz. Meg majd a húszas éveidben nem tudsz miről beszélgetni. Mert biztos nem a BTS ről lesz szó. (vagy az abban elhangzott gondolatokról)

2019. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

"(...Lehetne Radicsnak egy'gyakorikerdeses idióták' sorozata is.)"


Valszeg ebbe te is bekerülnél, a "bts maga a művészet" tartalmú, a realitást messziròl sem súroló kijelentéseddel. Ezt nem azért mondom, mert az általad említett intro sz*r lenne, mert nem az (megnéztem), de a mai világban egyáltalán nem nagy szám összehozni egy ilyet, ráadásul tartalmilag, és érték szempontjából a közelébe sem ér azoknak az előadóknak, akik valódi művészek, és a valódi önkifejezésüket kapjuk meg tálcán. Egyszóval, ha már itt tartunk, nem, nem a bts a művészet csúcsa, rettentően el vagy tévedve, és nagyon kevés művészt ismersz, ha ezt hiszed. Elég sz,*r lehet azoknak a valódi művészeknek, akik tényleg különlegesek, megismételhetetlenek, és a saját lényüket tárják ki, hogy minden ilyen megcsinált sztárocskát irtózatosnagy művésznek titulálnak. Persze a 7esnek sem kéne megmondania, hogy más mit hallgasson, de ettől függetlenül a bts-nek még nem lesznek "mélyenszántóbb" gondolatai, és nem lesznek korszakalkotók, vagy önálló, őszinte művészek.

2019. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
*messziről
2019. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lol, ki a franc töröltette a választ, amire reagáltam? Nem volt benne semmi provokatív, vagy sértő...
2019. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!