Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kozsó miért ennyire ellenszenv...

Kozsó miért ennyire ellenszenves előadó a magyarok jelentős része számára?

Figyelt kérdés
Értem én hogy nem volt egy magas minőség amit művelt, de szerintem egyáltalán nem lógott ki lefele a 90-es évek popzenéje terén a többi előadó közül, mivel váltott ő ki ekkora ellenszenvet?

2019. febr. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hogy a pénzéből zenének csúfolt ipari sittet gyártott le? Hogy a külföldi fiú-lány bandákat fekete-fehér fénymásolóba rakta és a magyaroknak sokszorosította sok pénzért? Arról nem tehet hogy sem jó izlese sem önkritikája nem volt, de ártalmas méreteket öltött az egocentrizmusa. Szerintem a mai napig elhiszi, hogy az eladott példányszám a tehetség vonzata. Szóval nem csak mint előadó ellenszenves, hanem inkább mint üzletember.
2019. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább röhejesnek, mint ellenszenvesnek tartja az emberek nagyrésze. Kozsót ez látszólag nem zavarja, neki csak az számít, hogy beszéljenek róla. Súlyos feltűnési viszketegsége van, simán le is égeti magát annak érdekében, hogy a középpontba kerüljön Pl: ilyen volt az a sztorija amikor a kóma után állítólag indián nyelven szólalt meg(bizonyára nem tud róla, hogy több száz indián nyelv létezik ezért nem nevezte meg konkrétan a nyelvet :) :)
2019. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legális Technocol ***** válasza:
83%
Azért a '90-es évek Magyarországán bőven lett volna egy csomó jó banda is, akiket lehetett volna játszani Kozsó és csapatai helyett, média megjelenés hiányában azonban befuccsoltak. Szóval de - nagyon is alulra lógott ki színvonalban, a közízlést pedig nem csak kiszolgálta, de negatív irányba vitte.
2019. febr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért én ennyire sittnek nem mondanám. Az első lemez az Alvajárókkal tényleg egy baromi jó, hallgatható dolog lett, Magyarországon az első volt, aki tényleg igazi eurodance-t nyomott. Az Ámokfutók már más kérdés, ott az első 4-5 lemez elég színvonalas volt, hallgatható, tipikus slágerdalokkal, és azért az mindent elmond, hogy egy-egy lemezre nem csak egy sláger ment fel, hanem 3 minimum. Legutóbb ilyet talán a Wellhello tudott csinálni, ahol minden zenéjüket meg lehet hallgatni (itt most koncentráljunk a pop műfajra). Az utána való munkái már nem voltak ilyen minőségben legyártva, elvette az idejét a pénz gyártás, a külföldi mintára lemásolt fiú és lánybandákkal. Azokat el kellett volna engedni már az első 2-3 után, mert utána már az is csak a pénzről szólt...

Nem is talán a zenéje ami kilóg, mert - még egyszer magamat ismételve - bőven a hallgatható, sláger kategória, talán ő tudta a legjobban reprezentálni és válaszolni a külföldi zenékre, tudta mindig mi a dörgés, mi a menő éppen nyugaton. Sokkal inkább a személye, ami miatt nem szeretik, a folyamatos szereplési vágy a bulvárban, a tv-ben, a rádiókban... ez viszont számomra érthető, mert ettől függ az anyagi jóléte. Én is ezt tenném. A negatív reklám is reklám, és amíg beszélnek róla az emberek, addig a zenéjét hallgatják, bulvárban ott van, tv-be szerepelget, koncertekre hívják tucatszámmal, amiből pedig megél. Ezt nem kell túlgondolni. Pénz. Mind ilyenek vagyunk, csak van aki nem meri bevallani saját magának sem, mert sérül a kis egója... :D

2021. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem ismerik a mai trasht.

Hallgassd meg Bruno&Spacc vakmeleg,vagy kb. akármelyik számukat, Tdanny Kkevin BSW Kunu Márió sorolhatnám reggelig.

Ezek után mindjárt szimpatikus lesz a Kozsó...😅

2023. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!