Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan együttes ami, ,...

Van olyan együttes ami, , mostani, , /kortárs valamennyire, és olyan JÓ zenéket játszanak mint az Aerosmith, Guns n Roses? (Régebbit már nem is merek mondani, mint pl. Led Zeppelin, Deep Purple) Nem pörgős, hörgős metálra gondoltam.

Figyelt kérdés
Köszönöm ! :)

2019. febr. 6. 17:55
 1/8 anonim válasza:
Greta van Fleet, LIttle Barrie, The Black Crowes (bár ők már nem léteznek). Így elsőre.
2019. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, az első együttes tetszett a legjobban közüllük.

Kicsit Led Zeppelin koppintás :D

2019. febr. 7. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, aki olyan zenét játszik ma, mint a Guns, Aerosmith, vagy a Zeppelin anno, az koppintás. Szóval ha ez a kívánságod, akkor nem nagyon lehet olyan együttest emlöteni, ami nagyon eredeti lenne... :D
2019. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*említeni
2019. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van :D (sajnos :D )

Hát nem tudom... a másik kettőnek nem tetszett a hangja.

Ismered Popa Chubby-t ? Hallgasd meg tőle a Hey Joe-t. Szerintem ez az eddigi legjobb feldolgozás.

Amúgy meg ajánlom Radics Bélát is, aki Led Zeppelint, Deep Purple-t is lejátszott annó a 70-80as években...

Szerintem tetszene neked a Magyar Jimi Hendrix (a Béla).

Mert engem magyar előadók is érdekelnének, csak sajna nem reklámozzák őket :/

2019. febr. 8. 14:54
 6/8 Iameagle válasza:
Nem szeretem annyora a regi rockot, ugyhogy nem tudom mennyire hasonlit, de szerintem a Palaye Royale:)
2019. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még valaki esetleg?:)

2019. febr. 19. 00:33
 8/8 anonim ***** válasza:
GNR -> Reckless Love, Santa Cruz
2021. jún. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!