Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyikek a legjobb Black...

Melyikek a legjobb Black metál bandák?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerkedni a műfajjal, és a krémjével kezdeném. ^^

2019. febr. 7. 01:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

A krémje az a Mayhem ami állítólag a legjobb és legesszenciálisabb black, de még ez is egy paréj fos. Nem értem, ennyi erővel felveszem egy krumplival a kerti locsoló kattogását miközbe egy varjú károg a háttérbe és lehet azt hallgatni lol.

A legigényesebb black az talán az Immortal, de az is csak az At Heart of Wintertől, de az trve kvlt mércével mérve semennyire se trve kvlt black, mert vannak benne thrash elemek, ez is bizonyítja, hogy önmagában a black egy igénytelen hányadék.

Mayhemtől ott az a templomos lemez aminek sose jegyzem meg az elcseszett latin nevét, ennek ellenére már ezredik hallgatás után sem értem mit esznek rajta. Meg ott a deathcrush aminek az első 2 percét esküszöm élveztem, aztán csak néztem meg prüszköltem, hogy atyám mi ez a borzalom. Akkor ott van még a Grand Declaration of War amit bazzeg eskü élveztem, ez valami prog black vagy mi az isten akar lenni. De természetesen ez se számít igazi blacknek, főleg, hogy van rajta egy ilyen teknós sztriptizelős szám is meg rappelős alámondásos paksiendre freestyle vagy mi az isten.

A blackened death zenekarok egész jók egyébként mint pl a Behemoth, vagy a Vampire

https://www.youtube.com/watch?v=dzNC246b7ck

Kérdezek ilyen kriptaszökevényeket akik nagy blackerek, hogy mégis mi az istent élveznek az ilyen zajokon mint mondjuk a transilvanian hunger azt mindig azzal jönnek, hogy hú milyen hangulatos. De lol most ezen mi a szar hangulatos?

https://www.youtube.com/watch?v=iKbeRqqivdw

Kattog az a szar, a hangminőség valami oltári fos. A Vampire-nek van hangulata, arra lehet mondani, hogy gonosz, lehet rá headbangelni meg minden szar de erre még azt se lehet. Mindig nevetek amikor ilyen black koncerteken maga a közönség is csak áll mint a cövek annak ellenére, hogy megy ezerrel a blast beat, mert ők se tudják mit lehet erre.

Ja meg még ott a burzum, az is egy kaputelefonnal rögzített foshuzatos raklapszar szóval akinek hajlamossága van a blackre annak ez is biztos be fog jönni.

2019. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Ja meg még ott van amúgy az atmospheric black amiből esküszöm van pár jó, de a nagy része annak is elég selejt.

[link]

[link]

Na, ezeknek tényleg van egy hangulata meg minden, mondjuk az elsőnek nem tudom mi köze van a blackhez de mindegy.

2019. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem értek veletek egyet. Nem vagyok valami nagy black metal rajongó, nem festem ki magam pandának meg ilyenek... De nincsen azzal semmi baj, hogy direkt zajosra és szarra keverik az albumaikat, ez a hatvanas évek óta hozzátartozik a rockzenéhez és mindig szimpatikus volt számomra ez a lo-fi hozzáállás.
2019. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
#4: Ez szimpla igénytelenség. Attól, hogy black metal meg trveság, nem kell szarul szólnia, azzal senki sem lesz "schlageres", hogy kiad egy tisztán szóló albumot. Nézd, én egy thrash/hardcore/experimental orientáltabb tag vagyok, de ha eljutok a lemezfelvételig, tiszta hangzást szeretnék, illetve a basszusgitárt nem csak dísznek szeretném a felvételen tudni.
2019. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Az nem baj ha valami direkt zajos vagy direkt mocskosabb hangzású. De az, hogy már magát a zajt hallgatja az ember az már szerintem erős túlzás :D
2019. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
burzum filosofem albumjánál nincs jobb. szerintem. az elsőn meg látszik hogy 29 százalékkal pattog xD
2019. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
jabocs már 23 :)
2019. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
janem az a válasz
2019. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Impaled Rektum
2019. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Mayhem,burzum,darkthrone,gorgoroth,rotting christ,marduk,watain,dark funeral,immortal,bathory,vader,behemoth,venom,dimmu borgir,carach angren,god seed,belphegor,mgla,batushka,taake,trelldom
2019. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!