Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Utcai zene, tapasztalatok?...

Utcai zene, tapasztalatok? Egyedül vagy többen? Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Minden jöhet. :)

2019. febr. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én biztos, hogy nem ülnék ki egyedül sehová. Mennyetek Bécsbe.
2019. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én a '90-es években kerestem rengeteg pénzt egy trióval Ausztriában. Krems, Steyr, Bruck an der Mur, Neukirchen, ezek voltak a legjobb városok. A nagyvárosokban immunisak a népek, alig csurran valami. Kis osztrák városkák, ahol van valami autózaj mentes tér, vagy sétálóutca.

Nekünk a trió bevált. A két másik tag előtte duózott, de attól, hogy bevettek harmadiknak, ők is többet kerestek, annyival színesebb produkciót nyújtottunk. Manapság filléres akkus erősítők vannak, meg ezerféle alap, amire szólózni lehet, más a helyzet. Lehet, hogy egymagad is könnyen keresel.

Sajnos az évek során egyre szigorúbbak lettek a feltételek. Ahol '95-ben még engedély nélkül játszhattunk, '98-ban már önkormányzati papír kellett. Most fogalmam sincs, mi lehet a helyzet. Ki kell próbálni.

2019. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendőr jön futni kell. Ez alap.
2019. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 dehogy :) Itt Budapesten még meg is tapsolnak a rendőrök ha elég jó vagy.
2019. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De Bp-n kizárólag külföldiek járta részeken szabad zenélni, mert ők nem forinttal fizetnek.
2019. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ennek örülök. Azt hittem pedig hogy itt irtják a zenészeket. De ha ilyen libsi légkör van Bp-n akkor lehet, hogy egyszer majd én is zenélek ott. Persze nem egyedül.


Amúgy meg ha kihangosítjátok magatokat, akkor ne nagyon hangosra, mert az rohadtul idegesítő tud lenni.

2019. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi mindenkinek.

A külföldieket én is nagyon adom, náluk jól lehet járni. :D

2019. febr. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!