Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A régi motoros rockerek,...

A régi motoros rockerek, metalosoknak miért nincs ízlése?

Figyelt kérdés

16 éves rocker metalos vagyok sok bandát szeretek kedvencem a pierce the veil meg a black veil brides....

És sokan köpködnek rájuk.

Miért?

De most komolyan lejárt ez a spániel haj nézzetek meg mondjuk egy bvb andyt látszik ad magára benne megvan az ami egy black sabbath vagy iron maidenben nincs.Ha már iron maiden,fear the dark miért kéne félni a sötéttől?Hülyeség.A pierce the veil sokkal értelmesebb ott van például a caraphernelia daluk ami sokkal személyesebb és ezért jobb is....úr isten...

Ja meg a bvb legalább szereti a nézőit és nem a pénzért csinálja hiszen andy sok interjúban megemlíti mennyire örül annak hogy szeretik....nekem úgymond ő egy példakép.Meg nézzünk már meg zeneileg mondjuk egy asking Alexandriát és egy Metallicát...

Utóbbiban csak ordibálnak ritmustalan béna az egész....

De az asking alexandria full dalamos kicsit azért vad mert néha van bent hörgés de utána ők is megmutatják a lágyabb oldalukat és rendesen énekel...neki legalább van hangja....

Szóval szerintem aki szidja ezeket vagy a hasonló bandákar ős rockerként az szálljon kicsit magába mert nem kéne szidni a tehetséges zenészeket....



2019. febr. 12. 18:30
1 2 3
 21/23 x_xNellix_x válasza:
100%
Ha nem lett volna Metallica, Black Sabbath, Iron Madien vagy akármelyik ismertebb „ősrock/-metál” banda, akkor nem lenne BVB és PTV sem. Egyébként az Asking Alexandria mára már egy rakat szar lett. Denis idejében még jól ment a szekerük, de most, hogy lecserélték vissza Dannyre nem sokáig fogják húzni plágiummal. Nem tudnak fejldődni, nincs meg az, ami egy BMTH-ban vagy Falling in Reverse-ben van. Visszatérve én is inkább PTV és BVB fan vagyok, mint egy „motoros ősrocker”, de azért ha tiszteletet várunk el mások felől, nekünk is meg kell adni feléjük.
2020. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Van izlésük, csak más.
2021. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
De van izlése!
2022. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!