Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jól látom, hogy az Ossian...

Jól látom, hogy az Ossian zenekar politikailag jobboldali?

Figyelt kérdés
Vannak olyan témái, amik erre utalnak. Tehát nekem jobbikosoknak tűnnek. Engem ez nagyon taszít és ez az egyik oka, amiért nem hallgatom őket.

2019. febr. 15. 23:05
1 2
 1/17 Legális Technocol ***** válasza:
16%
Egy zenekar pont annyira tud politikailag jobboldali lenni, mint mondjuk amennyire egy politikai párt zeneileg lehet heavy metal. Az MSZP az vajon inkább techno? Az LMP bluesos a FIDESZ meg rapper? Értelmetlen ezen filózni - az Ossian zenével foglalkozik.
2019. febr. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
lol a Gojira zenekar énekese pedig vegán, és van pár ehhez és a természetvédelemmel kapcsolatos számuk én pedig egyébként utálom a vegánokat, mégis hallgatom és eljárok a koncertjükre mert k*rvä jó zenét csinálnak. Mondjuk az ossian alapból fos de elég szűklátókörűnek kell lenni ahhoz, hogy ilyenek alapján ne hallgass valamit.
2019. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az ossian egy fostalicska
2019. febr. 17. 12:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyar érzelműek, és büszkék a magyarságukra.

De ez nem jelenik meg annyira a zenében.


Ossian azért lesz örökké a magyar metál oszlopos tagja, mert elhozták a Judas Priest zenéjét magyarul Abban az időben, amikor tilos volt nyugati kultúrát terjeszteni.

Emiatt a metál templom rájuk is épült...


Nem kell szeretni a zenéjüket. Nagyon sok más zenekar van. Ízléseken vitatkozni meg nem érdemes.


Nagyon sokan Ossian által vagy éppen pokolgép által kezdtek metál zenét hallgatni. Ha nem lenne ez a két zenekar, lehet maradtam volna a Scooternél 9 éves korom óta. De jobban tetszik a Tool és a Within temptation, meg a Pantera, mint az Auchan. Ettől még tudom tisztelni őket, hiába nem szeretem már a zenéjüket.


Bulvár része a dolognak, hogy engem Pokolgép koncerten raboltak ki szlovák Pokolgép rajongók. Azóta nem hallgatok Kalapács és pkg zenét. Mert számomra hiteltelen az a közeg, akinek szól és én kiemelkedtem közülük.


De ha nem tetszik, foglalkozhatsz a nyomoroddal, hogy magyarázod, miért nem tetszik, miközben hallgatod, és foglalkozhatsz magad építésével is, hogy mást keresel. Az elsőtől kevesebb leszel és rossz hangulatot generálsz, hiába gondolod jogosnak, de át állsz a sötét oldalra. Az utóbbi által megnyugvást találsz és új zenéket, épül az ízlésed, új embereket ismerhetsz meg és épülnek

a személyiségi jegyeid. Mindkét úton jártam, hogy tudjam, az önrombolást megbántam.

2019. febr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Még egy fontos dolog. A Jobb Oldali nem azonos a Jobbikkal. Sokat kell még tanulnod a politikáról, ezt felfogd.

Sőt! A modern politika a tisztán jobb és bal oldalt már nem is gyakorolja. Szépen keresztbe csúszott a szociális, a gazdasági, a külpolitikai rész minden pártnál. Nincs ma magyaroknál tisztán jobb oldali párt.

2019. febr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha heavy metal, akkor Judas Priest, Maiden, Tank, BLS stb. Neken a hazai heavy metal vonal nem jön át. De a fő irányvonal az industrial metal, black metal, death metal, dark metal, gothic metal. Az ossian tùl èrzelmes ès lightos. Nem èrzem a powert a zenèjükben. Azèrt a Judas sokkal kemènyebb. Ráadásul nekem nem elèg "gonosz" A Judas sokkal Ördögibb.
2019. febr. 22. 09:32
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Azért egy Judas Priestet nem, hogy egy lapon emlegetni egy fossziánnal de hasonlítgatni lol hagyjuk már. Az egész ossian diszkográfia a közelébe nem ér ennek a mesterműnek, és akkor még nem is beszéltünk a többiről.


https://www.youtube.com/watch?v=dLMuv5dc-rQ

2019. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

Igen, magyar érzelműek inkább, egy turbómagyar ismerősöm is odáig van értük.


De ahogy te is írod, az Ossian egy rakás trágya, igazi proli metal egy nagyképű énekessel, akinek semmi hangja, primitív dalszövegekkel, sablonos megoldásokkal. Nem nagyon tudnék igénytelenebb magyar metal együttest mondani.

2019. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
azért én tudnék egy párat khm kárpátia khm khm alkohol
2019. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

igazad van, elhamarkodott kijelentés volt. A Kárpátia tényleg náluk is rosszabb, ráadásul ma hallottam a Nemzeti Hang nevű csodát.


Imádom, mikor kapahangú emberek énekelnek, meg azt sem értem, miért erőltetik a dalszöveg-írást olyanok, akiknek egyáltalán nem megy.

olyanok, mint egy 12 évesekből álló kezdő együttes, komolyan én érzem magam kínosan a gép előtt helyettük.

2019. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!