Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki netán ezt a...

Ismeri valaki netán ezt a zenét? (Sablon-kérdés-3-2-1)

Figyelt kérdés

Szóval egy saccperkb 80-90-es , esetleg 2000 körüli zene, a zene refrénje van meg a fejemben, abban nincs szöveg, csak egy elgépiesített hang. Maga az egész muzsika elektromos zene, szal nincs semmi hangszer benne.

Még Counter Strike 1.6-ban volt pár szerveren körvégi zene, hátha Te kedves potenciális válaszoló, vagy olyan állat, mint én, és emlékszel ezekre. (Még ha a címükre nem is, bár az nem túl előnyös a jelen esetben)

Fogggalmam nincs miért, de nekem valahogy rokon-zenének érződik (remélem van ilyen kifejezés) ezzel:

[link]

Mintha egyszer talán hallottam volna az elmúlt egy évben, és tényleg minthaaaaa a címe is valami az előbb említett zenéhez hasonló "bullshit" lenne.


Felfütyülni próbáltam Shazamra, de kb kiröhögött, szóval nem gyütt' össze.


Asszem ennyi, rendes tőled ha eddig elolvastad, így ezzel a lendülettel legyen szép estéd!:D



2019. febr. 23. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Jamegmégannyi, hogy ennek a zenének ( [link] konkrétan az első hangja juttatta eszembe (a masodik másodperc közepétől a harmadik másodperc elejéig lévő hang) a keresett számot. Valami hasonló a refrénben lévő gépies hang is.
2019. febr. 23. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz a második linked.
2019. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oppá, bocsánat.

[link]

Köszi, hogy szóltál!

2019. febr. 23. 22:18
 4/8 anonim válasza:

Számomra az összes 2000' évek előtti szám az általad linkelt számok végtelen permutációja, de mivel említetted a CS:GO-t, talán ebben a válogatásban megtalálod: https://www.youtube.com/watch?v=0vvYywxJvtg

Sok szerencsét :P

2019. febr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2019. febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de nincs köztük. :)

(Meg nem is Globál Offensive, hanem a régi 1.6)

2019. febr. 24. 05:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipp:

https://www.youtube.com/watch?v=vwJSd0R_t84


Esetleg dúdold fel valahova, ahol mi is meghallgathatjuk.

2019. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja amúgy hogyha valakit érdekel netán, vagy esetleg pont ezt a muzsikát keresi, itt a link. Egyik nap random rátaláltam.

[link]

2020. máj. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!