Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Moyra színes porcelán porok,50...

Moyra színes porcelán porok,500 db os sablon (6009es kodszamu) mind2ő nagyon ígéretes és olcsó ismeri használta valaki a 2 terméket? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék színes porcelánokat venni Moyra termékeket, eddig Crystal Nails-nél vásároltam de az nagyon drága és szerintem szépek a moyra színek csak tartok tőle mert nem ismerem és 10en ezer forint beruházás kár lenne így. Illetve kinéztem magamnak az 500 darabos sablonjukat 6009 ami nagyon olcsó! Kérlek titeket ha bárki próbálta ezeket a termékeket írjon, de érdekel a többi termékről is a véleményetek.Azt is írjátok hogy körmösök vagytok-e vagy saját célra alkalmazzátok a terméket.Nagyon szépen köszönöm

2013. máj. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

CSak ajánlani tudom. Most szereztem be a moyra új színeit, 40 van jelenleg, ami most jött ki. Valami isteni szinek, és minőségben magasan verik a Cn színes porcijait. Nem nyúlik, jó az állaga, de viszonylag lassan köt, és könnyű formázni.

Remélem, látod a linket:

[link]


Ha az új sablonról beszélsz, akkor az is okés teljesen. (két új van most amúgy, mind a kettő jó, a régiek csapnivalóak amúgy)

Ajánlom még a proFile reszelőket, az is szuper porcelánhoz.

Ja, és körmös vagyok :)

Úgyhogy nyugodtan vásárolj be, nem fogod megbánni.

2013. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hamarosan jön még ki 40 új szín!
2013. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nem fogod megbánni, ha moyrával dolgozol. A liquidet külön ki is emelném, hisz ár/érték arányban sehol nem találsz jobbat. A régi sablonoktól én is óva intenélek, az újak viszont mesések!
2013. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen lányok tegnap vásároltam 500 db sablont,illetve kezdetnek 7 szín porcelánt tényleg valami gyönyörűek és jó nagy volt a választék!Annak is nagyon örültem milyen segítőkészek az eladók,illetve leárazás is mindig van.Körömdíszekre volt most éppen 180ft-ért vettem darabját. Ezen kívül vettem díszítő lakkot,és a körömlakkok színeitől is el voltam ájulva arról mit gondoltok?
2013. máj. 9. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Lakkokat nem használok, díszítésre sem, arra sokkal jobbak az akril és akvarell festékek, de amúgy mindenki dicséri a moyra lakkjait is.

2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, vagy 4 éve egyszer sem lakkoztam.
2013. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!