Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pápai Józsi ha már évről évre...

Pápai Józsi ha már évről évre lejárathatja az országot mert valamiért ő nyeri mindig a dalt (ami gyenge) legalább angolul miért nem tanul meg? Ciki az oldalán olvasni hogy nem beszélni angolt.

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 23:40
 1/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, hogy beszél-e angolul. A nézők világszerte úgyis az énekes produkcióját fogják látni. És nem ő lesz az egyetlen a mezőnyben, aki nem angolul énekel - szerencsére van annak kis hagyománya, hogy legalább páran az anyanyelvükön adják elő a dalukat.
2019. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
Most megnéztem, 2017-ben 42 oszág indult, Pápai Joci a 7. helyet szerezte meg a magyaroknak. Ez nekem a legkisebb mértékben sem tűnik rossznak, nemhogy lejáratásnak...
2019. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azert indul hogy ne tunjon a koztv a hirhamisitas mellett rasszistanak is
2019. febr. 24. 00:28
 4/6 anonim válasza:

Ez lehet, kicsit szemét dolog, de nekem megfordult az is a fejemben, hogy köze lehet ehhez a migránsos témának.

Tehát, hogy az európai únióban minket migráns ellenesnek titulálnak, erre egy roma származású úriemberrel képviseltetjük az országunkat, ezzel kompenzálva ezt az állítást.


Egyébként nekem ettől függetlenül tetszik a dala és jól is adja elő, szóval nem értem mi vele a baj

2019. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ráadásul Mező Misi miatt került a top 4-be, aki szintén roma.
2019. febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Joci dala egyáltalán nem rossz, a hangjával sincs semmi probléma, viszont magával a körítéssel szerintem vannak gondok. Akármennyire is érzelmes a dala, én abszolút nem érzem őszintének. Számomra kicsit olyan az egész produkció, mintha innen-onnan összeszedegették volna a már jól bevált módszereket, csak hogy biztosan nyerjenek. Örs tavaly az édesapjáról énekelt, és mezítláb állt a színpadra, érdekes módon most Pápai Joci is elhagyta valahol a cipőjét, és az apukájáról dalolt. Ne mondja nekem senki, hogy ez véletlen műve.


Az, hogy nem tud angolul, nem a legjobb dolog, de a szám megítélése Európa részéről ettől nem lesz több, vagy kevesebb, szóval ez igazából nem sok vizet zavar.

2019. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!