Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van balkezes les paul junior?

Van balkezes les paul junior?

Figyelt kérdés
Én nem találtam egyet sem. 150 ezer forintig esetleg van olyan amit hasznalni is lehet? Vagy 200 felett ha Gibson?

2019. febr. 24. 23:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Rengeteg külföldi oldalt is néztem de sehol sem találtam olyat ami elérhető
2019. febr. 24. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig van dögivel, hajrá
2019. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor legalább egy linket kérlek tudzs küldeni? Az összes hasznáhatóbb Magyar hangsuerboltot végigböngésztem, és a világszinten legnagyobbakat is. Mindbe cska egy fajta gibson votl, az a vörös Gibson doublecut, meg eredeti Gibson volt csak az is mindenhol elfogyva. Ebayan most először találtam valami számomra ismeretlen márkájú doublecutot. Sehol semmi más.
2019. máj. 20. 19:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem az epiphone, Cort, Vintage márkák termékeit külön külön is, de nem volt egy sem, amiből veletlen votl kép, eladó egy sem volt. Ha véletlen összesen vagy 2őt találtam használtam Amerikai oldalon...
2019. máj. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!