Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Klasszikus zenére vezetni?

Klasszikus zenére vezetni?

Figyelt kérdés
Szeretem a klasszikus zenét,de vezetés közben nem ajánlott? 1-2 ismerősöm azt dumálta hogy elálmosít,aztán veszélyes. Szerintetek?

2019. márc. 2. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden klasszikus zene altató, sőt. Szerintem egyáltalán nem veszélyes. Inkább a sok duma veszélyes a rádióban, mert az elvonja a figyelmet.
2019. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg alapból veszélyes olyan zenére vezetni, amit nagyon élvezel, mert könnyű belefeledkezni, így más figyelemelterelő tényezőkkel ellentétben az ember észre se nagyon veszi, hogy már kevéssé fókuszál az útra.

De ha ettől eltekintünk, egyetértek az első válaszolóval abban, hogy nem minden klasszikus zene álmosító - pláne, ha az ember szereti.

2019. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pupusz ***** válasza:
A klasszikus zene megnyugtató, szeretek úgy vezetni. A sok duma, harsányság, reklám kifejezetten idegesít. Nyugodtabban kellemesebb vezetni, türelmesebb az ember. Nekem legalábbis bevált.
2019. márc. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!