Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi volt a címe a zenének,...

Mi volt a címe a zenének, amit legutoljára hallgattatok? É mire gondoltál közben?

Figyelt kérdés

Annyira hülye emósnak érzem magam, hogy már vagy egy órája azokat a zenéket hallgatom, amik a barátomra emlékeztetnek (együtt vagyunk, csak összevesztünk)

Ti is szoktatok ilyet? Hogy olyat hallgattok, ami elszomorít?


2019. márc. 3. 21:28
 1/7 anonim válasza:
Mi köze ennek a felnőtt párkapcsolatokhoz?
2019. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Így évekkel az emo lecsengése után sem tanultátok meg, hogy NEM(!) "emos", hanem "emo" (kiejtése: "imo").


Amúgy meg ostoba a kérdés, meg te magad is annak tűnsz.

2019. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A zenei kérdéseket általában adom

De te különösen lelki szegénynek tűnsz

2019. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adrian Von Ziegler-Spring charm .

Nem mondanám szomorúnak, inkább gyönyörű zene.De lehet éppen szomorkodni is rajta, ha épp ahhoz van kedved, mivel nem egy pörgős szám.

Ha ezt hallgatom, gondolatban visszamegyek az időben.Úgy értem, a nagyon régi múltba képzelem magam, azzal, akit szerettem (és szeretem is még, csak nem lehetünk együtt a távolság miatt)és mindenféle romantikus jeleneteket találok ki :D Szoktam ugyanis írni, hobbiból, de van úgy, hogy nincs kedvem leírni, csak a fejembem őrízgetem a történeteimet.Szóval a fantáziámnak jót tesz ez a zene.Elvileg relaxáló.De engem inkább inspirál.

2019. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha tényleg kíváncsi vagy:

https://www.youtube.com/watch?v=A6oOeFi2ilo


Amugy nem emlékszem, hogy gondoltam volna bármire is, takarítottam közben.

Nem szoktam hozzám közelállókkal megosztani a kedvenc zenéim, mivel nem akarom, hogy utána, ha valami megváltozik köztünk, rájuk emlékeztessenek.

Van, hogy valamelyikről eszembe jut valaki, de az már csak általam kreált párhuzam.


~ lány ~

2019. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legutoljára az AWS - Mindent a semmiért c. dalát hallgattam, és arra gondoltam, hogy milyen jó volt a januári békéscsabai koncertjük, és remélem, hogy legalább ilyen jó lesz majd a március végén lévő szarvasi is :D

Egyébként igen, én is szoktam olyan dalokat hallgatni, amik megmozgatnak bennem valami emléket.

2019. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=phfwYKrGOWA


Arra gondoltam közben, hogy egyedül is megvan bennem az erő.

2019. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!