Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármilyen kisebbség tagjai!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyen kisebbség tagjai! Tagadtátok már le, vagy hallgattátok már el származásotok szándékosan az elől aki tetszett nektek?

Figyelt kérdés
ha lehet válasz+kor/nem
2011. aug. 24. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem sokan tuják letagadni, mert az meglátszik rajtuk! :D
2011. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

én mindig :/

Zorg az űrlény

3612/?

2011. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én reptoid vagyok, muszály letagadnom.
2011. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

:D


ha nem tudnád, a fehér csitrik gerjednek a cigánygyerekekre, mert ez a menő el a TV-ben.

(Asszimilációs propaganda)


viszont valamiért a fehér fiúkat nem sikerül nekik cigánylányokra gerjeszteni, na akkor vajon melyik nem az igénytelenebb? :D

2011. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

egyébként igen letagadom mindig a borszínemen nem látszik és a viselkedésemen se, de a tekintetemből mindegyik lány kiszúrja..... így hát......fene se tudja h most mi van.

19F

2011. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:


deee ha már Magyarország....akkor inkább :D:D:D:D:

2011. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát több kisebbség is van. És ebben az országban száz ezrek tagadhatnak le olyan származást, ami esetleg ciki lehet a másik előtt.

De még külső jegyekkel járó származást is száz ezrek sikeres majdnem annyian sikertelenül próbálnak meg letagadni.

Amúgy még egy sváb kisebbség is lehet ciki.


A lányok nem a propaganda miatt szeretik a más félét. A nők a génfrissítők, a férfiak a génmegtartók a legtöbb kultúrában. Ez van amúgy mind a négy nagy rasszban vannak sokan akinek vagy az anyai vagy az apai felmenője másik rassz tagja volt sok ezer éve.

Még az egyik kisebbséghez sem tartozó magyarok 1%-nak is fekete-afrikai az ős apja. ;) Komolyan.

2011. aug. 24. 22:22
 8/23 A kérdező kommentje:
százezrek*
2011. aug. 24. 22:23
 9/23 A kérdező kommentje:
Várok még választ.
2011. aug. 24. 22:23
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

"viszont valamiért a fehér fiúkat nem sikerül nekik cigánylányokra gerjeszteni, na akkor vajon melyik nem az igénytelenebb? :D"


JA, mert kinek kell egy messziről bűzlő, ocsmány fogatlan, 120 kilós cigány tehén? Már a gondolatától is rosszul vagyok.

2011. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!