Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legálisan hogyan tudnék...

Legálisan hogyan tudnék letölteni nagyon jó minőségben zenéket (első sorban inkább 60-70-80-as évekbelieket)?

Figyelt kérdés
Hogyha jól informált vagyok akkor spotify-ról nem lehet letölteni zenéket mp3 formátumban (sem más formátumban), eddig youtuberól töltöttem le, csak ez kicsit időigényes (a sok találatból és minőségből adódó szelekció miatt) és sajnos nincs is fent az összes nekem szükséges zene. Esetleg van ennek egy jobb és kényelmesebben használható professzionálisabb alternatívája? Nyilván jó lenne, hogyha ez is ingyenes lenne, vagy ha nem is, akkor legalább ne lenne eget verő költségű.
2019. márc. 23. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A két dolog egyszerre nem megy. Ha legálisan akarod, azért fizetni kell. Ha ingyenesen akarod, az illegális forrásból fog származni.
2019. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első. Akadhat egy-egy album, amit valami oknál fogva ingyenesen közzétettek, pl. van ez az UbuWeb nevű avantgárd művészeti alapítvány, ami oktatási apropóval közzétesz ilyen-olyan elvont/kísérletező zenéket teljesen legálisan, én már találtam itt kedvemre valót: [link] meg láttam már olyat, hogy egy előadó valami régi albumát ingyen letölthetővé tette, de nem ez az alapértelmezett, az meg biztos, hogy az összes ilyen különleges lehetőség nincs egy helyre összeszedve.

Kicsit furcsa amúgy, hogy hogyan jön neked a legalitás a képbe, amikor eddig YouTube-ról töltöttél - az sem legális. Olyannyira nem, hogy a YouTube már több ilyen szolgáltatást is belekényszerített a copyright-szűrőjük használatába.

2019. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Spotifyról le tudsz tölteni ha van prémiumod
2019. márc. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván szeretném minél inkább korrektebben és tisztességesebben csinálni az egészet.
2019. márc. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!